Přejít na obsah

MirrorLink


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Horamil-e, precital som si cele toto tema a evidentne si v mirrorlinku velmi zdatny. Mam problem s ML, vedel by si mi poradit?

- mam Samsung A3 (2016) s Nougat 7, Superba 04/2016 s Bolero Smartlink, ofiko Sygic Car Nav., ziadne ine appky nepotrebujem pustat cez ML, ide mi len o navigaciu

- ked pripojim telefon nespoji sa mi ML, napise, ze tel. nie je podporovany. Na mobile pise, ze USB pripojenie je na prenos dat

- musim odpojit tel. znova pripojit, rychlo kliknut na pripojenie cez ML (na telefone), potom na radiu v menu ML ist na pripojene zariadenia a odkliknut Samsung A3. Az vtedy sa spoji ML

- prechodom na Nougat sa zacal Sygic sekat pri navigovani, niekedy prejdem aj 500 m a nav.sipka sa pohne skokom.

 

Pomohol by LG Mirrordrive (hlavne s tym pripajanim)?

Diky za kazdu radu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
V ‎28‎.‎9‎.‎2017 na 14:05, sx-man napsal:

Horamil-e, precital som si cele toto tema a evidentne si v mirrorlinku velmi zdatny. Mam problem s ML, vedel by si mi poradit?

- mam Samsung A3 (2016) s Nougat 7, Superba 04/2016 s Bolero Smartlink, ofiko Sygic Car Nav., ziadne ine appky nepotrebujem pustat cez ML, ide mi len o navigaciu

- ked pripojim telefon nespoji sa mi ML, napise, ze tel. nie je podporovany. Na mobile pise, ze USB pripojenie je na prenos dat

- musim odpojit tel. znova pripojit, rychlo kliknut na pripojenie cez ML (na telefone), potom na radiu v menu ML ist na pripojene zariadenia a odkliknut Samsung A3. Az vtedy sa spoji ML

- prechodom na Nougat sa zacal Sygic sekat pri navigovani, niekedy prejdem aj 500 m a nav.sipka sa pohne skokom.

 

Pomohol by LG Mirrordrive (hlavne s tym pripajanim)?

Diky za kazdu radu.

 

 

 

to sekání Sygica mě dělalo taky. Teď už to funguje normálně. Zároveň jsem začal používat jiný kabel/ originál a kratší/, nevím jestli to mělo na to přímo vliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Horamile, ta appka Floating apps for auto funguje aj na Samsung A3 2016? Mam v tel. nahrate podla tvojho navodu LG MirroDrive a aj Car Mode od Samsungu. Mam obidve tieto appky odinstalovat a nechat len tu Floating .. ? Pojde mi aj Sygic tak ako doteraz? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

Dobrý den. Škoda skutečně představila MirrorLink přes WiFi už v roce 2016, ale byla to pokusná verze s Miracast protokolem. Ta se pak ukázala jako vývojově slepá větev a Škoda od ní ustoupila. První vůz s MirrorLink 1.2 TM ( tj. s podporou WiFi) je tak implementován až do Škoda Scala a následných modelů. Problém je ovšem v tom, že MirrorLink 1.2 neumí žádný telefon, zatím. V brzku by se měl podle zákulisních zpráv objevit u vyšších modelů Samsung.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo jak aktivovat mirrorlink respektive smartlink?

Podle ceníku měla být funkce v základní výbavě vozu ale není tam.

Autorizovaný servis se o aktivaci pokoušel ale neuspěl :(

Infolinka škoda auto (respektive ta firma co infolinku zajišťuje) je v tomto bezradná,

nejdříve napíše že to jde aktivovat, pak že to  nejde aktivovat, pak mlží a nakonec přestane komunikovat...

Dekuji předem za jakoukoli dobrou radu :)

 

20190521_121428.jpg

20190523_080028.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já Smartlink nechával aktivovat na Boleru na Octavii III. V servise říkali, že k aktivaci krom aktivačního klíče potřebují nějakou speciální diagnostickou hlavu (neptejte se mě, co to je) a měli problém, že nekomunikovala správně - měnili ji. Třeba je to stejný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Delphin diky za zpravu.

Dival jsem se v sekci Rapid a Octavia ze se to resilo a taky lidem nekde tvrdili ze to nejde aktivovat a v jinem servise to slo.

Tu licenci prave meli v serivse objednanou ale aktivace se pry nepodarila.

Kdyz jsem pred koupi auta zjistoval jestli tam funkce smartlink bude,

tak cenik, manual i compatibility list na webu ukazoval ze tam smartlink bude.

Pri predani vozidla mi prodejce sdelil, ze nebude problem to aktivovat a nakonec jsem na tom s "vlajkovou lodi" skoncil tak,

ze mam mobil v drzaku na palubni desce jako za starych casu :(

Zajimalo by me, jestli smartlink aktivuji rovnou ve fabrice nebo az v ramci predprodejniho servisu..

 

 

superb_infotainment2018_swing_mirrorlink.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj. Jak se vam dari propojit radio s telefonem pomoci mirrorlink ? Mam SIII 06/2016 vybava Style /Canton.Nevim co je to za radio.Navigaci nemam.S jednim Samsungem galaxi S5 Neo jde propojit pres kabel Sygic.S novym samsungem J3 nejde. Zkousel jsem postahovat vsechny appky skoda atd a nic.Tak nevim jestli mam popremyslet o koupi nejakeho noveho tel.,ktery bych spojil s autem.Dik za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...