Přejít na obsah

Zahřátí motoru TDI


janstavela

Doporučené příspěvky

V 9. 1. 2017 na 6:36, KarelM napsal:

Tak jsem dnes ráno udělal ne příliš dobrý snímek - žaluzie jsou zavřené.

zaluzie_SIII.jpg

 

Já tam ty žaluzie prostě nemám, ať se dívám, jak se dívám. Je možné, že došlo k chybě ve výrobě? Nezdá se mi, že zrovna L+K výbava by ty žaluzie neměla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netuším, hledal jsem dokonce v  Dílenské příručce SIII v souboru "D4B80513DF6-Motor_1_6_88__2_0_110__140_kW_TDI_CR.pdf " info o žaluziích, ale v sekci chlazení se vůbec  o žaluziích nezmiňují! Jako by neexistovaly. U jiných motorů rovněž ne.  Žaluzie mi už mimochodem v rámci garance měnili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Na starém autě, které má najeto skoro 300 tisíc, mám chladič jako nový jen díky tomu, že jsem přes zimu před něj dával polystyrenové desky , které pomohly jednak jako ochrana před kamením a taky jako izolace. Myslím si, že něco podobného velmi brzy udělám na Supíkovi. Už jsem se díval jak tam něco strčit, asi to půjde spodem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím přehříváním je to častý jev stejně jako u octávie 3. Mě měnili vodní pumpu tento týden. Superb 140Kw.

Tvářili se, jako bych si to vymýšlel a nakonec jsem jin udělal fotku.

Po vytažení pumpy z auta byla clona zaseklá v zavřené poloze.

Editováno: , autor: AdoksS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten článek pod tím o Octavii RS 135kw vs Superb 140kw je pěkná bajka, do dlouhého kopce nad Mohelnicí Superb 140kw manuál nové Octavii RS TDI s přehledem ujel, a to se fakt Oktávka snažila od Olomouce

 

závada vodní pumpy mě na Oktávce 110kw 2013 potkala asi v 60000 km, nastěstí se dalo dolévat a na etapy dojet z Brna do Prahy do servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...