Přejít na obsah

Kontrolka rucni brzdy


ocec

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj, rád bych vás požádal o radu či názor. Mám následující potíž: začalo to tím,  že při ostřejším průjezdu zatáčkou se rozsvítila kontrolka ruční brzdy a ozvala se výstražná zvuková signalizace - 3 otravné zapípání. Zprvu se toto projevovalo hlavně při opravdu ostřejším projetí,  ale nyní už stačí běžná zatáčka a odedneska i rozjezd do kopce a v zatáčce to pípá a bliká dokud že zatáčky nevyjedu. Vysledoval jsem, že je to nějak spojené s tím,  jak se zvedne zátěž/přetížení  zadních kol. D

Děkuji všem za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
  • o 4 roky později...

Taky se přidávám k problému s ruční brzdou :( Kontrolka pípne 3x a bliká celou cestu. Jen při rozjedu. Když to natočím a stojím, čidlo funguje normálně. Včera sem ho vyčistil, a dělá to stále, rozjedu se na cca 5km/h a začne to. 3x píp a blikání celou cestu ( čidlo už pak nereaguje jestli je zatažená, nebo dole nehraje roli. Bliká pořád. Brzdovka je na max. Nikde neuniká. Zjistil sem, že mi při svícení svítí led světlo ( horní brzdové) ale jen napul (levé 3 ledky) může to mít nějakou spojitost, důvod ? Díky za tipy. Ruční brzda mi přijde trošku povolená, protože brzdí nějak líp až na 3,4 zubu. ( uplně nahoře) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...