Přejít na obsah

LED do zpětných světel


Mares3

Doporučené příspěvky

Ahoj,

pokud by se Vám zdálo, že couvací (zpětná) světla vám svítí neskutečně málo tak jako mě nahraďte těmito LED http://www.obautodily.cz/led-zarovka-osram-12v-24v-21w-ba15s-16-x-led-80w-cira-6255cz99/.

Vyzkoušeno, svítí o hodně víc a nesignalizují prasklou žárovku. Mám je tam zatím cca. 4 dny.

Nevím jak vy ostatní ale já s těmi klasickými P21W při couvání do garáže vůbec nic oproti předchozím OII a OI neviděl.

Editováno: , autor: Mares3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji, tohle přesně taky hledám, jelikož couvám velkou vzdálenost a občas opravdu nevidím ani půl metru za kola (cesta velice úzká a většinou travnatá a průjezd mezi stromy, tak se nemá světlo o co odrážet). Doufám, že tohle můj problém vyřeší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělám pár fotek a přidám je. Jak píše Woody na Aliexpresu je opravdu mají za polovinu (http://www.aliexpress.com/af/OSRAM-12V%25252d24V-21W-BA15s-16-x-LED-80W.html?ltype=wholesale&SearchText=OSRAM+12V-24V+21W+BA15s+16+x+LED+80W&d=y&origin=n&initiative_id=SB_20160102003341&isViewCP=y&catId=0) ale chtěl jsem si zachovat možnost vrátit je pokud by to třeba hlásilo na maxidotu prasklou žárovku, tak jsem to koupil v OBautodíly. Ale teď není skladem ale prý zase bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za to, ze by ti házeli chybu prodejce neručí, jen za to, že jsou funkční. Navic O3 umí nakodovat pres VCDS LED light, takze neni co resit :)

 

 

BTW rozdil svitivosti mezi 80W a 30W je nepatrny, ja mam tyhle http://www.aliexpress.com/item/Hot-selling-1Pcs-CREE-30W-1156-Ba15S-P21W-LED-Auto-Car-Backup-Light-12V-24V-car/32218535368.html a jsem spokojen ... nekde jsem tu daval i fotku LED blinkru i zpátecky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Mares3: Díky za fotky, ovšem stále si nemůžu udělat obrázek o tom, zda svítí více nebo ne :-) Jaký je tvůj dojem? Svítí více? Všiml jsem si, že se nesmí používat na veřejných komunikacích, ale to asi nikdo kontrolovat nebude, že? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Mares3: Díky za fotky, ovšem stále si nemůžu udělat obrázek o tom, zda svítí více nebo ne :-) Jaký je tvůj dojem? Svítí více? Všiml jsem si, že se nesmí používat na veřejných komunikacích, ale to asi nikdo kontrolovat nebude, že? :-D

Poslal jsem ti soukromou zprávu a pošlu ti více foto. Ale myslím, že z těch fotek je zřejmé že to svítí lépe a dále.

Editováno: , autor: Mares3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hošani, jen takový dotaz, neprosvětluje pak v klidovém režimu, tak jako když jsem třeba dal do osvětlení kufru LEDku, že jsem musel ještě přidat odpor? Docela bych je pořídil, minimálně do Rooma, kde mám zatmavená okna, takže v noci je pak při couvání hooodně tma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...