Přejít na obsah

LED do zpětných světel


Mares3

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj, máte někdo zkušenost s výměnou žárovek za LED v zadních obrysových světlech? Blinkry i couvaci mám vyměněny a tak přemýšlím, jestli by šlo i dodělat ten zbytek. Zajimá me hlavne, jak je resena brzdovka, jelikoz tam neni dvouvlakno. Díky Kuba......Omlouvám se, založeno nové vlákno.

Editováno: , autor: Jakubsl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Takze som ziarovky objednal, prisli za cca 3 tyzdne s dopravou zdarma, nahodene dnes na auto a vsetko super, nie len ze svietia pekne bielo, ale ani chybu nevyhadzuju :-)  Takze uz su zadne svetla skoro komplet LED (okrem malej obrysovej ziarovky v inak LED origo svetlach). Len neviem, ci cuvacie svetla nie su kontrolovane palubnym PC alebo kupene LED ziarovky su upravene aj s odporom, ze nevyhadzuju chybovu hlasku... Tiez neviem, ci sa aj ta posledna obyc.obrysovka da vymenit za LED bez chybovej hlasky...

 

P.S. Podla udajov z dorucovacich papierov sa zda, ze LED ziarovka stoji v Chine asi len 2,61 $, kedze postovne (letecky) je na obalke uvedene 4$ (z Chiny na SK) a ja som zaplatil za 2 LED spolu len 9,22 $... 

Editováno: , autor: tecki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím, nekupoval někdo v současné době z aliexpressu ledky do zpětných světel? Odkazy na ledky zde ve vlákně již nejsou bohužel v nabídce. Tohoto zboží tam je nepřeberné množství a nechci objednat blbost, přeci jenom nestojí to pár korun. Ideálně odzkoušené, že to nehlásí chybu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravíčko, tak už mi soudruzi poslali ledky do zpátečky, jedna se mi podařila naprosto v pohodě vyměnit, ale pravé zadní světlo nejsem schopen vyndat s těch špuntů, nemá někdo na to nějaký fígl? Kývavým pohybem v ose s tím opatrně hýbu, ale světlo prostě nejde ven...

24209777_10209683628358328_1357040542_o.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aky je figel neviem... ja som to tahal smerom dozadu, ale aj tak jeden z tych plastovych kolikov som zlomil :(. Drzia fakt silno.

Nedopatrenim som kupil tieto 30W:

https://m.aliexpress.com/s/item/32501992825.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32501992825&productSubject=2x-30W-1156-S25-P21W-BA15S-CREE-Chip-6000K-White-Yellow-Red-Car-LED-Reverse-Light&spm=a2g0s.9042311.0.0.rZXR0c#autostay

Ale nie som s nimi spokojny... svietia s nadychom takej modrej farby (nevyzera to dobre). A taktiez vdaka cocke na konci ledky aj bodovo svieti. Rozmyslal som ci tu cocku nevykrutim. vid. foto. 

Objednal som si uz silnejsie 80W: 

https://m.aliexpress.com/s/item/32505126692.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32505126692&productSubject=2x-High-Power-S25-1156-BA15S-80W-P21W-CREE-Chip-XBD-LED-White-Red-Amber-Reverse&spm=a2g0s.9042311.0.0.BKUvg6#autostay

Taketo aspon podla obrazku si na slovensku kupil kolega zo stranky: 

http://www.autosvetla.sk/LED-BA15S-80W-CREE-EPISTAR-CANBUS-d30.htm

Podla mna vsak ide o tie iste z ciny, len s cenovou prirazkou :)

20171125_194839.jpg

20171125_194812.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím mám jen jednu, druhé světlo nejde vyndat z těch špuntů, čekám až se oteplí a zkusím znova

rozdíl i s tou jednou je značný, až to budu mít komplet hotové vyfotím to pořádně.

 

Jinak mám objednány ještě TYTO LED měly by mít stejný světelný tok. Kupoval jsem je ve výprodeji za 7euro, nyní je cena o dosti vyšší, ale jsou zatím stále na cestě

IMG_20171201_193912_HDR.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...