Přejít na obsah

Dobíjení Sup II


daja81

Doporučené příspěvky

  • o 2 roky později...

Ahoj, dnes jsem byl na měření baterie a zjistily ze je kaput, ale ještě mi zjistily ze mi auto skoro vůbec nedobiji, jedna závada mě řekli ze bude očko na Altiku ze mám nacinovat nové. To by takový problém nebyl ale ještě mi řekl ze bude špatná kostra mezi motorem a karoserii. Muže mi někdo poradit kde ten kabel je ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zaznamenal jsem s ochlazením, že po startu mi zůstanou svítit chvíli některé kontrolky např.: ABS.

Dnes jsem jezdil odpoledne s vozíkem, nebyl problém, ale poslední jízdu s vozíkem se mi rozsvítila kontrolka dobíjení, které zhasla vždy při volnoběžných otáčkách a občas sporadicky i při otáčkách do 2000. Když jsem zastavil, tak jsem mrknul do motoru, kde z alternátoru šlo pískání/drhnutí a motor si přidával otáčky až na 1100 ot.

Po odpojení vozíku a následné další jízdě ,již vše bylo ok, i jsem doma zkoušel zapnout všechny spotřebiče a ani kontrolka, ani ten zvuk.

Až cestou, už bez vozíku, mě napadlo podezření na vozík, jestli nedělal nepořádek v elektrice.

Baterka má už 6 let, ale auto teď jezdilo dlouhé trasy nad 80km. Každopádně ji teď nabíjím. Auto má najeto 172 tis.km., altík původní.

Nějaké nápady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...