Přejít na obsah

Rear view camera / zpětná kamera


jayhawk

Doporučené příspěvky

V 10. 5. 2017 na 18:22, Roman Bakic napsal:

Prosím o radu. Idem montovať origo kameru, elektrika nieje problém len neviem kde napojiť vodu a čo k tomu potrebujem.

Odoslané z SM-G930F pomocou Tapatalku
 

cau,prosim te poradis mi ze zapojenim kamery,mam org.i s ostrikem,ale neorigo radio a uz nevim jak to zapojit.Dik za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kameru shoret jde velmi snadno. Zapojis neco spatne a mas kameru na smetiste. Vim neco otom.

Doufam ze obrazek neco Ti rozsvetli.

 

 Ja osobne delal jsem filter z diody a kondenzatoru (obrazek vyse)

 

couvacka.jpg

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj, mám dva dotazy ohledně kamery, tu mám origo na FL.

 

Předpokládám, že je to absolutní blbost, ale je možný někde nakódovat, aby bylo možný (např. v menu rádia) kameru spustit i když není zařazená zpátečka? Občas by se to hodilo při vycouvávání z parkoviště, kde nechci stát na spojce minutu, než projedou všechny auta.

 

A druhá – nakódoval jsem si zobrazení "trasy", nebo těch vodicích čar, když točím volantem. Bohužel mi to ale nefunguje, ani pokud se z kamery přepnu na fullscreen senzorů. Nevíte čím by to mohlo být?

 

Díky!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně myslel jsem si to.

 

Mám právě i přední i zadní. Včera jsem znovu po roce, co jsem to přestal řešit, kontroloval kódování a vše je podle návodu. Přesto se ty lajny nenatáčí podle volantu.

Editováno: , autor: danielt1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...