Jump to content
jayhawk

Rear view camera / zpětná kamera

Recommended Posts

Posted (edited)

To se máš :-). Já to zítra v práci zkusím zbastlit. Jestli najdu aspoň podobnou indukci.

dopl. Dobastleno, se samodomo filtrem to už funguje.

Edited by Galaxy64

ja to nakonec nepotreboval, je to pry potreba jen kdyz je kamera napajena ze zpatecky

niekto so Swing+ (facelift) s cúvacou kamerou od výroby? číslo rádia?

Alebo ina otazka. Vie niekto s presnostou zistit, ktore z novych radii, hlavne Swing+ podporuju cuvaciu kameru? Co viem, tak su 6V0 035 869 a 6V0 035 871, plus index, najcastejsie H.

Pri Bolere vieme podmienku 840 a vyssie, Swing (predfacelift) udajne 871 s indexom E zvlada kameru tiez... 

Tak jestli dobře chápu u FC pokud mám swing+a nemám kameru a chtěl bych jí dodělat, tak to bez výměny infotaimentu nepůjde?

869 H - bez kamery

871 H - bez kamery

869 J - s kamerou

871 J - s kamerou

Otec má swing+s kamerou. Podívám se až se dostanu k autu. Jak vyvolám číslo u infotaimentu?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Pablos32
      Čau Lidi měl bych prosbu, jak mám zapojit auto kameru, nebo kam ji zapojit abych s ní neobsazoval stále zásuvku zapalovače?
      Někdo mi radil přímo do pojistkové skříně. Ale jsem totální laik na elektriku. Kabel protáhnu to jo,ale potřeboval bych podrobnější radu a návod. a co k tomu bude potřeba. Chtěl bych aby se zapínala až po sepnutí klíčku. nebo jestli je lepší aby byla pod stálým zapojení a jen si zapínat a stále dokola vypínat?.. Budu Vám strašně vděčný když mi poradíte.
      Děkuji Pavel
    • By Wexino
      Zajímaly by mě vaše zkušenosti, ať už pozitivní nebo negativní na používání telefonu jako kamery do auta. Zkoušeli jste to někdo? Zkoušeli jste přímo tuto Car Camera nebo nějakou alternativu?

Aplikace Car Camera - telefon jako kamera do auta (recenze)
    • By MiQh4l
      Zdravím,

omlouvám se, ale nikde jsem to nemohl najít.

V autě mám vyvedené z isudaru dva USB kabely a plánuji si zakoupit autokameru TrueCam A7s.
      Zajímá mě, jestli tyto kabely lze použít pro nabíjení kamery nebo ne?

Vím, že každá kamera je jiná a že se to nedá tak jednoduše říct, jelikož závisí na několika faktorech, nebo se kamera bude tvářit jako datové uložiště. Jen jestli je tu někdo, komu to funguje. Ať vím, jestli rovnou objednávat adaptér do pojistkové skříně nebo to nejdříve vyzkoušet.

Děkuji moc.

• By Shaarky
      Neřešil jste prosím někdo popř. nemáte nějaký tip na černou skříňku ? Ideálně takovou, která nebude "zavazet", ale splní účel. Nejlepší poměr cena/výkon má údajně VIOFO A119 1440P http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_392248.html?wid=21 (podle YouTube videí fantastický obraz přes den i v noci), bohužel pouze přední a navíc SuperB má obrovský kryt dešťového senzoru u zpětného zrcátka. Pro změnu další alternativa BLACKVUE DR650S-2CH je poněkud jiná cenová kategorie i s ohledem na nutnost pořízení ještě PowerMagicu. Navíc za tu cenu už bude lákat "k demontáži nezvanou návštěvou".
      Hledám něco, co bude mít zároveň i detekci pohybu / parking mód, ale už hledám dva dny. Pochlubte se, poraďte popř. nafoťte ;-)
      (doufám, že jsem nepřehlédl topic)
      Díky.
    • By sajvin
      Dobrý večer všem,
      obracím se na vás s dotazem, zda by bylo možné upravit blikny ve venkovních zpětných zrcátkách na SII, aby měly efekt postupně zhášejících diod ( časovné opoždění ). Asi lépe než to dlouze popisovat, když nevím, jak se efekt jmenuje, je např. v tomto videu na začátku ( 10sec. ) -
      .
      V bliknách ve zpětných zrcátkách jsou asi 4 páry diod na každé straně a líbilo by se mi ( popř. přidat další diody a ) nastavit zpoždění jednotlivých párů za účelem zmíněného efektu...

Pokud by to bylo nějakým způsobem řešitelné, líbilo by se mi to i u zapnutí a vypnutí zadních LED světel z FL.

Předem díky za reakce, ppř. info, kdo by mi pomohl vyřešit...
  • Create New...