Přejít na obsah

Držák na mobil do F3


Menty91

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím,

já používám telefon Nexus 5X (5,2") v držáku Brodit, který jsem nedal podle návodu na střed, ale víc doleva viz obrázek (zůstalo tak dostupné kolečko na ovládání intenzity větrání) a kabel, který pak jde prostředkem nad knoflíkem ovládání rádia, mi zas tak nevadí...

A ani mi neschází MirrorLink, který nemám...

PS

 

Brodit.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MilanHos tak tu mám taky..používám ju jako navigaci s Here a abych nebyl mimo téma tak sem přiblížil můj držák na mobil s delším krkem, který využívám pouze na navigaci s L 820 ..jinak moji L830 mám v přihrádce za těma 2 kulatéma otvorama na nápoje..stejně mobil nepoužívám když ho mám propojený s Bolerem přes BT

WP_20180210_09_34_37_Pro (2).jpg

Editováno: , autor: vasnivykolista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tento iOttie som nahodil na palubku pár dní po kúpe auta a maximálna spokojnosť. Na palubke drží pevne, ešte ani raz neodpadol, aj 75mm široký mobil v púzdre je možné do neho zacvaknúť jednou rukou, je možné rýchlo spraviť fotku/video situácie pred autom, navigačka je v zornom poli. Napájací kábel síce ide cez rádio, ale ten pripájam pár krát do mesiaca, čiže mi to vôbec neprekáža. Uvažoval som aj o Brodite, ktorý však vtedy bolo obtiažnejšie zohnať a iOttie som mal hneď na druhý deň. Ale neľutujem...

Spoiler


DSC_3320.thumb.JPG.27cbd339e0b935eb9e2270ad30746442.JPG

 

 

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já používám ve větrací mřížce už dva roky tento držák mobilu z aliku https://www.aliexpress.com/item/Universal-360-Degree-Car-Holder-Magnetic-Air-Vent-Mount-Smartphone-Dock-Mobile-Phone-Holder-PC-Cell/32779731971.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.SiEjy2

Kloub držáku umožňuje nastavení sklonu mobilu. Dále jsou přiloženy dva protikusy držáku. Jeden se dá nalepit na telefon a druhý se zasune pod obal telefonu. Přiložený telefon perfektně drží. Dále není umístěn na skle předního okna a nebrání ve výhledu řidiči. Pokud bude zájem mohu doplnit fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nepouzivam zadny ;) 

Pripojim telefon 15cm kabelem a odlozim do prihradky. Spusti se AndroidAuto/CarPlay (dle telefonu) a na displeji radia mam vse co potrebuju + prubezne nabijim. Situaci pred autem sleduje nepretrzite kamera. Tak proc drzak? :)  Ano, snad jen pro ty, kdo nemaji Smartlink, ev. Mirrorlink v drivejsich autech. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám navigaci už několik let a proto jsem vybíral držák podle navigace. Respektive - můj držák (sedadlo spolujezdce) je plně kompatibilní s mou navigací (manželka). Vybíral jsem dlouho a pečlivě, někteří mi radili, ať zvolím jiný model, že tento mívá problémy - někdy svévolně napadá fyzicky řidiče, někdy zase mlčí a jindy si plete směr vlevo a vpravo. V každém případě jsem si už zvykl a vždy jsem dojel, kde jsem potřeboval.

  • Pozitivní 13
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Me se ten system s magnetem celkem i libi ale ma to i nevyhody. Je potreba mit mobil s magnetem. Kdyz ztratim mobil musim zaroven dokoupit take magnet.

At uz magnet, nebo skripec, dulezity je aby melo telo drzaku kloub!

Ja osobne mam drzak znacky MPOW. Kvalita a zpracovani je excelentni. Cena smesna. Skripec lze roztahnout az na 9cm.

IMG_20180222_104402.jpg

IMG_20180222_104426.jpg

IMG_20180222_104437.jpg

IMG_20180222_104521.jpg

IMG_20180222_104718.jpg

IMG_20180222_104733.jpg

IMG_20180222_104754.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dnes ráno prevzatý na pošte a ihneď nalepený na svoje miesto, skúška nanič -  ihneď po nalepení, 2 krát padol k zemi. Nechal som ho teda pripevnený bez "záťaže" cca 7 hodín. Popoludní test číslo 2 - prvých 60 km absolvoval neznačkový "iOttie Easy Flex" na 100%. Drží ako privarený. Dúfam minimálne na tak dlho ako brrrrm-ov. Na dlho. ;)

IMG_20180331_182545.jpg

IMG_20180331_182600.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 roky později...

Už nějakou dobu je toto vlákno relativně mrtvé. Tak sem, pro inspiraci ostatním, přihodím své poznatky z hledání vhodného držáku telefonu.

Měl jsem pár požadavků. A to bezkontaktní nabíjení, automatické uchycení telefonu po vložení, nic co se přichycuje přísavkou a hlavně aby to nebyla nějaká čínská obludnost s hromadou svítících ledek a s úchyty tak velkými, že mi budou zakrývat zorný úhel :-).

Jak všichni víme, hledání držáku do Fábie 3 je těžké, a to vzhledem umístění a náklonu výdechů ventilace. A světe div se, přece jen se mi to podařilo.Tvar držáku je jako stvořený pro ty naše autíčka. Kupodivu je relativně pevný, chvěje se pouze na extrémě rozbitých cestách, ale není to nic, co by rušilo. Nabíjení probíhá bezkontaktně. Není to sice nijak závratná rychlost, ale myslím, že při navigování to bude s přehledem stíhat dobíjet. Automatické uchycení funguje relativně dobře, až na to, že pokud máte hrubší (bytelnější) platový kryt, tak telefon není občas čidlem zaznamenán. Telefon bez krytu či s krytem tenčím zachytí ihned po vložení. Uchycení je dostatečně pevné.

Já jej koupil zde

 

 

IMG_8338.JPEG

IMG_8337.JPEG

IMG_8336.JPEG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Trochu si pořád lámu hlavu kam s mobilem, když jej připojím USB kabelem na Smartlink. Do příhrádky před řadičku se to s kabelem cpe krkolomně, když jej položím do prohlubně pod ručku, tak mi zas mobil trochu vadí při jejím ovládádní. Dumal jsem a nejlépe by mi mobil sedl nějam na bok středového tunelu nebo do mezery mezi sedákem a tunelem. Zkusil jsem googlit a našel jsem tyto organizéry:

 

https://www.alza.cz/auto/compass-25x17cm-1ks-d5355783.htm?kampan=adwau_auto-moto_pla_all_auto-moto_naradi_c_9062831___352005503509_~71253488072~&gclid=Cj0KCQiAjc2QBhDgARIsAMc3SqRlnQlQHWPe1vcx3AzS2SRvbofnBv-jjNCgEXfAJOu4hODRID4g0KUaAhV2EALw_wcB

 

https://www.autodily-pema.cz/compass-organizer-do-auta-mezi-sedacky-23x20cm-2ks?gclid=Cj0KCQiAjc2QBhDgARIsAMc3SqQqMuSFlcG3SRa1Vbpz-2OIOCi2XoU-bP2eicwFHxAPuJNpGR6eZt4aAmHtEALw_wcB

 

https://www.aliexpress.com/item/1005003830720354.html?spm=a2g0o.cart.0.0.4a1e3c00OYTGiv&mp=1

 

Nemá někdo s těmito příhrádkami vkládanými mezi sedák a tunel zkušenost ve své Fabii 3 / Rapidu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohuzial nie, nepaci sa mi to, nesmie mi to do auta. este doteraz som nevybalil organizer do kufra co mi polovicka cela natesena kupila...mobil pri AA davam pod rucku, kabel mam magneticky 90° otoceny. alebo pod klimu, pokial mi tam nevadia slnecne okuliare

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...