Přejít na obsah

Držák na mobil do F3


Menty91

Doporučené příspěvky

Podle mě se dá na ten ProClip od Broditu prišroubovat nebo přilepit cokoliv, takže i univerzál. Já na tom mám našroubovany rychloodepinací adaptér (taková destička samice/samec) a pak teprve držák na míru. Stačí jen malinko posunout nahoru, vycvaknout a na palubce ti zbyde je ten ProClip a držák nikoho neláká k "návštěvě" auta. Instalace je raz dva, nelepí se to - jen nacvakne a za jízdy se to ani nehne.

http://m.sunnysoft.cz/zbozi/123PBR-215053/brodit-rychloodepinaci-adapter-s-amps-otvory.html

Jen vyřešit ten kabel napájení... :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kabel k A sloupku je ve FIII naprosto v pohodě. Položíš ho na sloupek řízení pod budíkama a naprosto nikde nepřekáží ani nezaclání. Umístění u A sloupku je asi to nejlepší, co jsem zatím zkoušel, bohužel jsem tam měl na přístrojovce přilepený puk pod přísavku a ten se na té zahnuté vroubkované ploše dlouho neudržel. Ten Brodit nevypadá špatně, jen nevím, jak bych to na něj chytnul.

 

Edit: Tak jsem si objednal 

http://www.sunnysoft.cz/zbozi/122PBR-805077/brodit-proclip-montazni-konzole-pro-skoda-fabia-15-16-vlevo-na-sloupek.html

http://www.sunnysoft.cz/zbozi/101PSC-106/scosche-magicmount-magfmi-surface-magneticky-drzak.html 

:kol-31:

Editováno: , autor: Pavel M
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace! Myslím, že budeš spokojenej. Brodit sice není z nejlevnějších řešení, ale je to na míru, nemusí se to lepit ani na palubku ani přísavkou na sklo a drží to :-) Díky za tip s kabelem - vyřeším to, až bude auto stát na dvoře... zatím čekám a to je utrpení, tak se snažím nějak zaměstnat... ;-) Ale asi to vidím na 99% taky na tu variantu u sloupku A. Kdyžtak sem postni nějakou recenzi, až to bude instalovaný :-)

Editováno: , autor: Jara-i
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak držák nainstalován a vyzkoušen ;-)

 

Brodit ProClip drží na sloupku jak skála a geometrie je taky perfektní. Snad jen základna pro držák telefonu nemusela být tak široká.

K MagicMOUNTu mám snad jedinou výhradu - nutnost mít na telefonu ten plíšek, jinak to funguje naprosto parádně. Obsluha je primitivní a rychlá, telefon stači přiložit a je to a telefon to drží pevně, za jízdy se nepohne.

Přikládám fotky, kde je i vidět vedení kabelu.

 

Jediné nad čím ještě uvažuju, že bych ještě vylepšil, je posunutí MagicMOUNTu k levému okraji základny ProClipu a zaříznutí základny ProClipu podle MagicMOUNTu.

 

post-91286-0-42325000-1457787499_thumb.j

post-91286-0-69046600-1457787507_thumb.j

post-91286-0-65493400-1457787516_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak držák nainstalován a vyzkoušen ;-)

 

Brodit ProClip drží na sloupku jak skála a geometrie je taky perfektní. Snad jen základna pro držák telefonu nemusela být tak široká.

K MagicMOUNTu mám snad jedinou výhradu - nutnost mít na telefonu ten plíšek, jinak to funguje naprosto parádně. Obsluha je primitivní a rychlá, telefon stači přiložit a je to a telefon to drží pevně, za jízdy se nepohne.

Přikládám fotky, kde je i vidět vedení kabelu.

 

Jediné nad čím ještě uvažuju, že bych ještě vylepšil, je posunutí MagicMOUNTu k levému okraji základny ProClipu a zaříznutí základny ProClipu podle MagicMOUNTu.

Tak jsem objednal to same co ty, tak uvidime, jak to bude vypadat v realu:) Kazdopadne diky za tip:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Vzhledem k tomu, že výroba auta se konečně blíží, pořád přemýšlím, jak nejlíp vyřešit vedení elektriky k držáku... Bude to Brodit u sloupku nalevo, ale mám aktivní držák s nabíjením do zapalovače (http://www.sunnysoft.cz/zbozi/120PBR-512675/brodit-drzak-do-auta-na-sony-xperia-z3-compact-bez-pouzdra-s-nabijenim-z-cig-zapalovace.html), takže je to takový "bago", který nechci aby se mi tam při jízdě houpalo... Zároveň se kvůli záruce nechci vrtat do pojistek...

 

Přemýšlím, že bych ten konektor do zapalovače uštípnul a nahradil něčím menším (samec) a od zapalovače vytáhl prodlužku pod palubkou nebo někde spodem pod sloupkem řízení. Ta by byla zakončená konektorem (samice) někde nad podběhem u řidiče s malou rezervou délky. Zároveň by se to dalo i někde schovat, když bych zrovna měl držák sundaný a nepotřeboval navigaci z mobilu... Nechci, aby mi tam někde cestovaly a trčely kabely...

 

Myslíte, že by byly použitelné např. tyto konektory?

http://www.conrad.cz/napajeci-konektor-lumberg-xnes-j-210-zastrcka-rovna-5-5-5-5-2-1-mm.k738688

http://www.conrad.cz/napajeci-konektor-lumberg-nek-j-210-zasuvka-rovna-5-7-5-7-mm.k738572

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj, neřešil jste někdo s větším telefonem (více jak 5"), kam s ním, když ne do držáku? Poptávám nějakej elegantní řešení - kam telefon dát za jízdy. Vlastním nový iPhone X, který se bohužel nevejde do "lidového" škodováckého držáku multimédií (tedy gumový kelímek s úzkou dírou). A při jízdě používám spojení CarPlay, tj. mobil nepotřebuji mít zaklesnutý v klasickém držáku. 

 

Ideální řešení bych si představoval položit telefon do zadní přihrádky za kulaté otvory (přihrádku na kelímek/žvejky). Ale tak, aby to bylo elegantní, rychlé a pro telefon bezpečné. 

 

Možná zbytečný dotaz, ale třeba někdo někdy řešil svépomocí. Aneb kam uložit velkou plácačku v malém interiéru Fabie... 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane, super! Presne tenhle drzak jsem objednal z OB a mam v planu to same! Vypada to docela v pohode! Po ruckou je krasne misto, ale jakmile je tel. pripojeny kabelem, uz se nevejde tak pohodlne! Diky vsem na nazory a zkusenosti. Pokusim se to nejak zbastlit s drzakem! :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten držák je k hovnu..kupoval jsem ho při předávání auta a měl jsem ho jenom ten den..pak jsem ho vyhodil a leží ladem v garáži..ta drážka pro mobil je moc široká a mobil v ní lítá ze strany na stranu a klepe..já mobil dám do té zadní přihrádky a opřu ho o to zadní čelo..když nabíjím dávám ho displejem opačně a opřu ho o to čelo kde jsou ty 2 kulaté věci na žvýkačky a kelímek k vůli kabelu

Spoiler

 

 

Editováno: , autor: vasnivykolista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 11. 2017 na 12:16, vasnivykolista napsal:

ten držák je k hovnu..kupoval jsem ho při předávání auta a měl jsem ho jenom ten den..pak jsem ho vyhodil a leží ladem v garáži..ta drážka pro mobil je moc široká a mobil v ní lítá ze strany na stranu a klepe..já mobil dám do té zadní přihrádky a opřu ho o to zadní čelo..když nabíjím dávám ho displejem opačně a opřu ho o to čelo kde jsou ty 2 kulaté věci na žvýkačky a kelímek k vůli kabelu

  Zobrazit skrytý obsah

 

 

Ten nový držák je na větší telefony, které se do starého držáku od škody nevešli. Starý je tento: http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/Vnitrni-vybava/drzak-multimedii-5ja051435ax/70/4/24/43/1001 Rozměry otvoru: 65 x 18 x 70 mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...