Přejít na obsah

Poptávám bezchybné nastavení geometrie


mandido

Doporučené příspěvky

Zdravím, předem se omlouvám za založení nového tématu, nicméně potřebuji, aby to bylo vidět. K věci: Octavia III. 1.2 TSI hledá odborníka na seřízení geometrie. Absolvoval jsem kolečko po autorizovaných servisech, protože NIKDO není schopný nastavit volant do správné polohy - pokaždé je na jinou stranu. Proto hledám člověka, který:

 

- plně ovládá teorii i praxi v oblasti seřizování geometrie - tj. zná více než návod od měřícího zařízení

- spolupracuje s diagnostikou a zajímá ho, jakou polohu volantu registruje senzor řízení

- pokud v továrně používají pro seřízení umělou zátěž, tak jí též použije

- používá fixační přípravek na volant

- auto po seřízení vyzkouší na silnici

 

dále charakterové vlastnosti:

 

- záleží mu na dobře odvedené práci

- je perfekcionista

- je svědomitý

- vyžaduje kvalitu, zároveň ji také poskytuje

- neargumentuje tím, že se jedná jen o blbou Škodovku a co bych vlastně chtěl

 

Lokalita: Ústecký kraj, případně Praha a okolí

 

Auto je na zimních plecháčích, mohu vzít s sebou originální litá kola na letních pneu. Časově se přizpůsobím.

 

Zdá se, že je mnohem jednodušší najít raketového inženýra, než schopného člověka na seřízení geometrie.

 

Díky za nabídky.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam jsem se byl ptát (koncem léta 2015) a nedostal jsem příslib termínu, mají hodně práce a servisují hlavně podnikové vozy. Navíc na mém autě jednou měnili čelní okno a olámali úchyty na krytech "A" sloupků - auto mám po nějakém "škodovákovi". Když jsem reklamoval lak na autě, žádal jsem o posouzení v jejich servisním centru a bylo mi řečeno, že to nepřipadá v úvahu. Na servisní záležitosti mají servisní partnery. Tolik k nim.

Editováno: , autor: mandido
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Napiš potom jak jsi dopadl... S mojí novou O3 mám geometrii od výroby naprosto dokonalou! auto jede perfektně rovně a volant je perfektně rovně! Klepu na dřevo...

Vím jak se cítíš, moje předchozí Fabia 2C FL měla dycky volant trochu na jednu stranu a nikde to nedokázali seřídit přesně doprostřed... Je to blbost oopravdu se někdy i trochu stydím si postěžovat protže to je pro 99% lidí prkotina ale mě to při mých ročních nájezdech prostě štvalo... Ať žijou prefekcionisti :-D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rolbař psal, že má na geometrii partnera - autorizovaný servis. Také psal něco o maximálním povoleném úhlu odklonu volantu od standardní polohy, kvůli ESP. Což mě trochu děsí, zatím to nechám do léta a budu to řešit na letních kolech. Z protokolu geometrie mi navíc vychází odchylka na zadní nápravě, prý za to může zadní "klika" a nedá se s tím nic dělat, snad se to nebude zhoršovat.

Editováno: , autor: mandido
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...