Přejít na obsah

Octavia II RS 2006 BWA 147 KW Za studena nestartuje !!!


Powerbull64

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás přátelé, jsem tu docela nový, vyzná se tu někdo dobře v motoru 2.0 TFSI ? Přesněji v BWA ? Mám tohle auto krátce nově....

 

Mám takový problém, popíšu závadu...

 

Když je auto studený stojí přes noc. ráno špatně chytá. Hodně špatně, teď jak bylo -5 jsem nenastartoval vůbec. Jak mile se mi ho potom nějak podaří nastartovat, ( Stříknutí startovacího spreje do sání) a podobně... Tak může běžet byť 20 sekund a za 10 minut klidně ho nastartuji opětovně v klidu. Mám podezření na více věcí. Ale jelikož tenhle motor moc neznám, hledám někoho kdo s e votm vyzná. Ještě dodám, že mi je hodně veliká závada proč když motor naskočí v -5 po tom dlouhém startování má třeba jen 900 otáček. to je na sytič hodně málo. Kde je chyba? ...

 

Diagnostika ukázala. to co je v příloze.

 

Nenapadá někoho něco?

 

Mimochodem dodám, jak motor chytne a běží tak bez jedinýho šklobrtnutí, jede jako splašený prase. nekucká, neprská. Jen ten start za studena je špatnej.

 

Díky moc za každou radu ..

post-97595-0-55822000-1452174595_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzdyt to tam mas jasne napsany ....kontrola cerpadla v nadrzi zakladni nastaveni cerpadla kontrola tlaku v systemu pokud neco budes potrebovat ozvy se par aut stimhle motorem servisuju a jedno vlastnim uz nejaky patek :-)

Editováno: , autor: chipmann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 roky později...

Zdravím,

mám podobný problém jako pan nahoře akorát bez toho startovacího spreje.

Jde o to že když nech auto delší dobu s pravidla přes noc tak se mu nechce nastartovat a točí déle, dnes ráno to bylo ještě horší začalo točit po jako by se otáčky snížily a když už jsem chtěl přestat tak naskočilo. Jak říkám když delší dobu stojí tak to prostě nejde.

Děkuji za všechny rady.

2.0 tfsi bwa 147kw 2006 oc2 combi 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...