Přejít na obsah

Odtokova trubicka u nadrze


Martin.sv

Doporučené příspěvky

Po prostudovani jsem nenasel podobne tema. Po nehode sve Octavie 2 sedan na zadek spis na pravou stranu (pan nedobrzdil) a vytazenim praveho boku jsem nedavno zjistil, ze po natankovani plne nadrze a malem preliti nafty na gumu doslo k tomu, ze odtekla trubickou dolu. Zhruba po tydnu jsem zjistil, ze nafta je na spodnim narazniku, ktera se tam dostala asi kolem zasterky a misto bahna je tam nafta. To jsem pred nehodou nemel!! Je divne, ze se to objevilo, ted v zimnim obdobi. Navic leva strana, kde neni zadna trubicka je za zasterkou temer cisto. Kde je problem?post-61272-0-23754000-1452281265_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal,... Tohle mam az po nehode. Sam to budu tezko hledat. Vim, ze tam nekde vede, ale kde? Holt to budu resit v jinem servise, jelikoz puvodni servis Auto Kralupy zfusoval opravu po nehode. At se pojistovna prohne, kdyz ma smlouvu s amatery a me nuti to tam dat na opravu. Navic na opravu pujde po cca 5 do servisu a tomuhle neverim. 1) opravi ti auto a reknou, ze uz to nebude jako nove. 2) prilepi blbe 5-te sklo na sedanu (krive a na lak) 3) neudelaji geometrii 4) kdyz uz spasuji narazniky a svetlomety k sobe, tak bez mezer, ze jsem to reklamoval a odmitaji napsat samotne protokoly o reklamaci (po tydnu byl odreny lak) a kdyz uz nalepi snad poradne sklo na 5-tych dverich, tak tam zateka a namrza to zevnitr. A ted 6) zavada odtokova trubicka u palivove nadrze je nejspis spatne nasazena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes výměna zadních tlumičů a sundavání kola a podběhu.

Ano ta hadička je mezi plastem podběhu a plechem.  :kol-47:

Nikde nebyla v úchytu jen volně pod plastem, asi se někdo při opravě nesnažil a dal ji směrem do nárazníku. :kol-98:

Řekl bych ,že když něco přeteče tak určitě až na zem. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...