Přejít na obsah

Sedadla


homy

Doporučené příspěvky

Ahoj,  mám takový problém s předními elektrickými/větranými sedačky. Dám-li sedačky do nejnižší polohy a uložím tuto pamět do klíče či do pamětového tlačítka, tak při znovu otevření auta se sedačka malinko zvedne, prostě nezůstane v původně nastavené manuální poloze.

Můžete to někdo prosím vyzkoušet, zda máte stejný problém?

 

děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, přesně tak, to je kokotina, co s tím? Mám 198 cm, potřebuji sedačku co nejníž, kvůli výšce jsem si zrušil i střešní okno:-)

A co si budeme povídat, tyto sedačky nejsou zas tak super.. do teď jsem jezdil s bmw 5, f10 a to byla jiná písnička, ale toto by mi dost pomohlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový dotaz

kupuji Superba III je nám 60+,ale potřebujem radu jaké zvolit sedačky,celokožené i s odvětráním NE, ale je zde možnost Alcantara a nebo ve výbavě style černé s prošívané s čtvrerečky - co by jste doporučili nám za výběr. Nebudou nýchylné látkové na poškození,odření a aby to netlačilo to prošití nebo alcantaru - je to dobré v létě i zimě  - i když obě varianty jsou vyhřívané. Děkuji za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si dal tie v style a nelutujem. Vie su presivane a le take lisovane tie stvorceky. Alcantra sa po case vysucha a zacne zmalkat vlastna skusenost a dlhsie sa nahrieva ako latka. Tie v style vyzeraju naozaj luxysne

a můžeš poslat foto těch sedaček style ?? dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Latka style

děkuji za foto,asi budu volit látku ikdyž každý má svůj názor.Před tím jsem měl kůži,ale nikdy více v zimě studeny v létě horký. Za alcantaru se připlácí 30000 kč,tak to asi nemá smysl.  Látkové jsou určitě měkkčí na posez a vypadají v černé barvě velmi pěkně. Kvalita látky vypadá také dobře,hlavně se jedná o teplo a měkčí sedění.Pokud můžeš tak se ještě vyjádři ohledně posezu ,zda tlačí ty čtverečky nebo ne.  Ještě jednou dík a snad napíšeš o něco víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mam latku style a jsem s ni naprosto spokojeny. Je pohodlna, ctverecky nejsou vubec poznat a zaroven vypadaji dobre a zahrivani je na ni velmi rychle. Akorat na to zamazani si u nich clovek musi davat pozor, ale do meho auta nesmi zadne piti ani jidlo, takze jsou porad jako nove.

 

Kuzi jsem mel u predchozi verze a uz nikdy vic - jak uz zde nekdo uvedl, tak v zime jsou studene a v lete rozpalene. A vyhrivani/odvetravani byla sice pekna vec, ale stejne musite do toho auta nejprve nastoupit, abyste je mohli pustit a uz jenom ta chvilka je dost neprijemna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Prosím o radu, jestli zvolit alkantaru nebo raději ventilovaná sedadla

1) v čem se sedí pohodlněji

2) co vydrží déle odolávat běžnému opotřebení 

3) rychlost výhřevu sedaček alkantara vs kůže s ventilací

4) jsou nebo nejsou ventilovaná sedadla hlučná

5) jak moc jsou kožené sedačky náchylné na obarvení od oblečení či jejímu poškozeni (cvočky, zipy) 

6) jak moc kůže klouže (kostka ve skluzu) :-)

7) předem díky za Vaše názory

Editováno: , autor: renezance
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volil bych asi ventilované celokožené sedačky a to hlavně z důvodu lepšího čištění, to tady zmíněno nemáš.

V zimě nebude alkantara pocitově tak studit a v létě nebude tak nahřátá (v případě černé celokůže, béžová je ok)

2) kůže, dá se v případě poškození opravit bez nutnosti čalounění,

3) ve prospěch alkantary,

4) nejsou,

5) je potřeba dobrá prevence, např. gel proti otěru a obarveni a na to mléko a i bežová kůže bude jako nová za předpokladu občasného vyčištění,

6) klouže víc jak alkantara, klouzavost se dá podpořit nebo eliminovat rovněž kosmetikou,

7) za málo:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

V testu na Superb Combi LK, který je dnes na auto.cz kritizují sedačky, že prý nic moc : " vevnitř se však objevují sice vyhřívaná a za příplatek i odvětrávaná sedadla, nejsou však příliš pohodlná a sedí se na nich dosti vysoko. Křesla v běžnějších výbavách nebyla tak honosná, ale vyhovovala nám více " 

ptám se tedy, zda-li někdo z vás ví, jestli má Superb LK jiné "molitany" v sedadlech, než například Style. Díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda nevim, ale na moji vysku 197cm a ehm vahu cca kolem metracku se mi v nich sedi pohodlne oproti OII FL jsou vetsi do vsech stran a pohodlnejsi(mam radeji mekci posed...coz Superb splnuje). Za me teda se sedackami spokojenost.

To homy...co ti na tech sedacka nevyhovuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Anorex: ja jsem mel teda opacny pocit, ze v LK jsou sedacky nejmekci, ale z tohodle pohledu mi naprosto vyhovuji.

Mensi bocni vedeni maji.

 

Osobne jsem jel v BMW5 dve cesty jedna cca 2,5hodiny a z zadneho auta me tak neboleli zada jako z BMW. Kdyz jsem jednu cestu sedel vepredu bylo to o neco lepsi, ale at jsem se sedadlem delal co jsem delal, nedokazal jsem si sedadlo nastavit tak aby me zada nebolela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...