Přejít na obsah

Sedadla


homy

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Ahojte, nemám pri sebe manuál, nedávno som kúpil Superb a chcem sa opýtať pár vecí, ospravedlňujem sa keď to tu už niekde je:

1. nastavenie sedadiel sa uloží dlhším stlačením tlačidla (1, 2, 3)?

2. mám infotaiment Columbus a ikony (tie obrázky loga) staníc nemám, sú tam len prázdne štvorce s názvom staníc, myslím, že som tie ikony mal, ale mi zmizli niekde, neviete ako ich tam dostať?

3. všimol som si pri umývaní že sa nedajú dvihnúť stierače, teda predné (stretáva sa to s kapotou) je to v poriadku? Na predchádzajúcich autách som sa s tým nestretol.

4. mám nastavený servisný interval 30tis KM, chcem, ale olej meniť skôr, je s tým potom v originál servise nejaký problém? Ten olej chcem dať meniť známemu do servisu spolu s olejovým filtrom, teda či originál servis to zistí cez diagnostiku apod.

Ďakujem, pekný deň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý dotaz bys měl dát do správného tématu :-)

 

1. ano

2. pokud jsi tam loga už jednou měl, tak máš nejspíš vypnuté v nastavení zobrazování log stanic

3. když po vypnutí motoru stiskneš páčku stěračů dolů, vyjedou Ti do servisní polohy a půjdou odklopit

4. dělej každou druhou výměnu u známého, dej tam originál filtr a nikdo nic nepozná

 

Já třeba do autorizáku nejezdim vůbec :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 1. 2016 na 8:38, Anorex napsal:

Sedadla v LaK mi přišly výrazně tvrdší a taky méně pohodlnější než třeba kombinace Alcantara/kůže ve Stylu

Mám to podobně, kožená sedadla jsou sice praktická, pěkná a ventilace v nich je výborná věc, ale na mou postavu (173/75) jsou nepoddajná, nevedou a kloužu :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Alcantara/kůže to samý. Superb 2 hřál po pár vteřinách od zapnutí. U tohohle auta to začínám cítit až tak po těch 3 minutách :-(
Btw. mi ještě přijde, jakoby ten výhřev byl indukční - tam kde se sedačky nedotýkám, tak je studená. U S2 tutově hřála celá sedačka aniž bych na ní seděl. 
Máte to taky tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta intenzita a rychlost výhřevu se dají údajně nastavit - napiš místním kodérům. Třeba Ferdovi25.

 

Je mi jasný, že tam nic indukčního není :-) Patrně to opravdu souvisí s tím, jak se ta topná dečka zatíží potahem sedačky. Ale jak říkám - u S2 mi topila celá sedačka aniž bych na ní seděl. 
Příklad: Nastartuju a vyjedu z garáže. Než všechno pozamykám, tak u S2 byla celá sedačka teplá. U S3 je studená - po chvíli začne topit ale jenom tam, kde se jí dotýkám.

A pak se dočkám dalšího extrému, a to, i když po čase snížím vytápění ze 3. stupně na 1., tak po nějakém čase mě to pálí i na ten první stupeň a musím to vypnout....

 

 

Editováno: , autor: Martin Bednář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedačku určitě potřeba zatížit, zkoušel jsem to na sedadle spolujezdce a když tam nikdo nesedí je prakticky stále studené.Mám látkové sedačky a i ty trvají chvíli,než se ohřejí,takže kůže musí být horší.

Co jsem si všiml,tak já vůbec necítím,že by se mi vyhřivalo opěradlo, jen sedák,asi rozbitý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Dd, 

 

S3 TSI 162 kW, L&K, uvedeni do provozu 08/2017. Sedadla kuze, ventilace, vyhrivani, elektrika, masazni. 

 

Potvrzuji, ze vyhrivani sedadel (nez zacne clovek citit teplo pres obycejne kalhoty v zime i lete), minimalne 3-4 minuty. Za vuz 1.2M fakt spatny. 

 

Problem s nejnizsi polohou sedacky po otevreni vozu je taky hodne neprijemny (postava 2 m, potrebuji mit sedacku UPLNE nejniz). Autorizacni servisy neumi pomoc. Takze neustale davam dolu packou po nasednuti. Opet katastrofa. 

 

Pohyby sedacky v ostrych zatackach se neprojevuji. 

 

Zpracovani svetle kuze respektive VSECHNY namahane svy a napojeni, zejmena ohyby a rohy uplna a naprosta katastrofa. Staci vice zabrat dlanemi smerem od sebe a prosity sev praskne - prorizne kuzi a vznikne dirka / dira. 

 

Kuze zacina chytat barvu nosenych kalhot a jsou na ni vrasky v namahanych mistech - bocni vedeni atp. (ujeto 18K km). Zatim cistim kvalitnim prostredkem, impregnaci zatim neresim. 

 

 

mrx. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

Zdravím, může mi tu někdo říct zkušenosti z Alcantarou u Superbu 3 v letním období? Myslím tím venkovní teploty kolem třicítky, kdy nasednete do vozidla, pálí z počátku sedák jako u pravé kůže a co během jízdy s normálně puštěnou klimatizací 21-22 stupňů, potí se zadek, stehna? Mám zkušenosti jen s látkovými potahy, s kterýma jsem byl spokojený, ale u nové konfigurace Škoda-auto, když jsem viděl ty dvojbarevné látkové potahy ve Stylu (zatím jen na fotu) no hrůza. Trávím za volantem 6-8 hodin denně.

IMG_20191026_105418.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...