Přejít na obsah

Jaké přední stěrače a po jaké době je měníte?


SkodaRapid

Po jaké době nebo km měníte stěrače?  

200 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

O I . Kupujem gumičky grafitové na kusy, ak začne blbnúť a nechávať stopu, vymením obe naraz. Parkujem vonku aj v zime a nejaké poškodenie pri trhaní primrznutého stierača od skla ma netrápi. Začal som ramienka podkladať, ale rýchlo ma to prestalo baviť. 

Editováno: , autor: Effendi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem v lete ty Bosh, ktere tady chvalite a jsem docela zklaman. Nevim jestli jsem narazil na blby kus nebo jsem je nejak znicil. Kupoval jsem to pred cestou do Chorvatska, takze dostaly dost zabrat od hmyzu. Behem cesty jsem to par krat postrikal tim pripravkem proti hmyzu a tema steracema vycistil (par krat setracema, par krat hadrikem). Ze zacatku se mi zdalo, ze jsou Ok, ale mam pocit, ze jsem je nejak rychle odepsal. Tak nevim jestli to bylo tim pripravkem nebo tim hmyzem na okne nebo blbym kusem. Nemate taky takove nejake zkusenosti?

 

Da se s tim jet, ale zustaveji jakoby pruhy.. nevim jak to popsat, neco jak na tomto obrazku (obrazek 5):

 

MBB39d79d_sterace.jpg

 

akorat, ze ty pruhy jsou pres celou delku sterace.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli přípravek na to má vliv. Já ho měl taky a navíc mám SAVO na skla který pak setřu stěračema a gumy v pohodě.  A to prej to savo je žrout gumiček do stěračů. Ale je fakt, že mám stěrače se spojlerama i na služebních autech a ty taky dost pomáhaj. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 4 měsíce později...

Tak jsem včera vyměnil stěrače hlavně kvůli hluku (po cca 2 letech a 24 000 km) a že jsem měl pocit, že špatně stírají. Nové stěrače stírají tiše, ale s velmi podobným efektem. Poslední chladnější rána jsou auta orošená a stává se mi, že po setření předního okna se po chvíli (pár sekundách) na skle vytvoří jakoby "mlhová mapy". Pokud se to pokusím hned setřít tak se v podstatě nic nestane, musím vždy počkat delší dobu a po té setřít okno. Stěrač to sice utře, ale po chvíli s to vytváří znova. Tento efekt zmizí většinou po zahřátí okna, alespoň myslím, že je to tím. A nebo po tom co sjedu do údolí, bydlím na kopci.

Máte s tím taky zkušenosti? 

Editováno: , autor: mbrazdil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...