Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • ×   Vvložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

• Podobný obsah

• Od PTiCA
      Po aktualizaci FW autorádia Columbus jsem zjistil že se mi nepřehrává "Bluetooth audio" z mobilniho telefonu a ikonka je neaktivni.
      Předpokládám že postup bude stejný i u Amundsena

Proto jsem hledal příčinu a zjistil jsem že tuto funkci mám deaktivovanout. Zde přináším stručný návod na jeho aktivaci.

Je potřeva kabel VAG-COM a sním se následně připojit na jednotku
      VCDS -> 77. Telefon

Kódování
      VCDS -> 77. Telefon -> 07. Kódování

Kalkulačka pro dlouhé kódování
      VCDS -> 77. Telefon -> 07. Kódování -> tlacitko: Kalkulacka pro dlouhe kodovani -> Byte 4
      Bit 0 -> Multimedia funkce (Bluetooth Audio)

Uložit a je hotovo...
    • Od cosby
      Nabízím:
      Pneuservisní práce autoservisní práce plnění klimatizací geometrie podvozku.  
      Rozšířená diagnostika vozů Škoda, VW, Audi, Seat
      výpis chybových hlášení kódování jednotek kontrola funkčnosti turbodmychadel, váhy vzduchů on-line měřením
      Mimo koncernových vozů Vám můžeme nabídnout i pc diagnostiku ostatních evropských, japonských a asijských vozů.
      Opravy, aktualizace, odblokování obrazu u navigací Columbus/RNS510 vč nejnovějších modelů OIII, Superb III, Discovery.

Lokalita - Kopřivnice - Severní Morava
      http://www.mcpneu.cz
      https://mcaservis.webnode.cz

• Od sk0d@
      Kedze sa mnozia dotazy ohladom kontroly zanesenia DPF, v kratkosti predstavim Android aplikaciu, ktora to pri kompatibilnych motoroch dokaze velmi jednoducho nacitat.

Hlavnym parametrom, ktory nas zaujima je "Soot mass - mnozstvo sadzi", no aplikacia dokaze okrem ineho nacitat aj cas a vzdialenost od poslednej regeneracie a teploty na vstupe a vystupe z filtra

Aplikacia existuje v dvoch verziach, platenej a ochudobnenej bezplatnej.

Uzivatel @Radas1 sa jej podrobnejsie venoval TU.

Rovnako ako pri ostatnych aplikaciach vyzadujucich pristup ku specifickym protokolom, aj tu autor odporuca spravny vyber OBD Bluetooth adaptera.

Citacia z Google play:
      "About ELM327 adapters:
      Currently on the market you can find a huge list of low cost clone ELM327 adapters using a cloned simplified version of the ELM327 chip; using these adapters with this app may introduce readings errors and also car connection problems or app freezing.
      For an optimal use I suggest a good quality adapter like an OBDLink LX, but the app also works with cheap adapters provided decent quality."

Tento isty vyvojar tiez vydal aplikaciu "ELM327 Identifier", ktoru uz niektori poznaju z temy nakupu adaptera.

POZOR, TREBA POUZIT SPRAVNU VERZIU ADAPTERA, NA TRHU SU AJ ZLE KUSY (POTVRDENE SKUSENOSTAMI UZIVATELOV), VIAC INFO NAJDETE V SAMOSTATNEJ TEME, PROSIM CTENYCH UZIVATELOV FORA ABY SVOJE OTAZKY A SKUSENOSTI OHLADOM NAKUPU SMEROVALI DO NEJ.

Edit 3.9.2018: posledna odomknuta verzia 2.26.9 je tu