Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Tak jsem zkousel betu9 a soubor crk.support a hlasi mi pri pokusu o ulozeni zmeny  v nejae funkci auta:"Your Andoid device does not support in-app billing". Nejake napady, co s tim?

 

Jinak u Rapidu MY2017 protoceni rucicek taktez chybi a cornering je tam jen pri zatoceni doleva. Zvlastni.

Editováno: , autor: kozakm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Držal som sa návodu, ale zasekol som sa na bode, 12 strany pdf že mám NO a potvrdiť nič také tam nemám ani mi neponúklo. Následne sa má spustiť Lucky a ponúknuť nákup patchu podľa návodu to tiež nemám, skúsil som spustiť Caristu a šla bude to OK, alebo to mám zle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prečo klikáš na NO ? to je iba zvýraznená nastavená možnosť u jednej položky, konkrétne dotankovať na maxidot-e. čítaj aj text :) 

- zvoľ si vec, ktorú chceš zmeniť

- zmeň na požadovaný stav (Yes/No a podobne)

- klikni na Save

- pokračuj podľa návodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel stále tam nemám položky jako protočení ručiček, kolik dotankovat, lap timer nicméně jednu novinku jsem na mém Rapidu našel.

Objevilo se mi nové menu USER THEME (INFOTAINMENT) s volbami None, Highline, Hybrid a Type 3.

Předvoleno jsem měl Highline (Bolero 6,5)

Po změně na Hybrid se trošku zmenšila loga rádiostanic a na displej se jich vešlo o jednu víc.

TYPE 3 je už jiná hitparáda. Kompletně se změnila grafika a teď vypadá stejně jako jsem viděl v nový Octě nebo Kodiaqu. Moc se mi to líbí :kol-47:

 

UserTheme2.thumb.png.ebfd7555267cf704fd66e96a33db5f1d.pngUserTheme.thumb.png.cb2c96b40dba3110510d3ae26de9b1c4.png

 

A ještě jedna příjemná změna. Pokud vypnu rádio tak tam byly původně docela hezký analogový hodiny s datumem. Po změně grafického tématu na Type 3 jsou na výběr hned tři druhy hodin. Původní analogové, další analogové se zjednodušeným designem a digitální. Volbu typu hodin si lze zvolit jednoduchým posunutím prstem doleva / doprava jako když na founu posunujete mezi plochami.

Datum zmizel, ale objeví se vždy když přiblížím ruku k displeji tak na 5 cm

 

20170518_201844.thumb.jpg.9578ec8c82e590d132daeacfdf4a1153.jpg

Editováno: , autor: Whisperer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsme zkoušel na FIII Style 03/16 změnu loga na Boleru při zapnutí a teď tam skáče furt jen logo SCOUT a nejde to změnit ať dám jakýkoliv typ welcome logo :angry:

 

Whisperer: Jak dlouho tam ty hodiny zůstávají při vypnutí? Na FIII to tam je taky myslím, ale nemáme je zapnutý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Whisperer a @Lukason User Theme pri Swing-u nie je. Mozno by to chcelo niekoho s novsim autom. Ale predpokladam, ze to budu zvladat len vyssie rady infotainmentu. Screeny som nejake porobil, ak bude zaujem, mozem to tu hodit

 

@Ovce skus pri vypinani dlho podrzat tlacidlo vypnutia. Aj viac ako 10s. A potom skus zapnut, ktore logo sa objavi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...