Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Zdravím,
Tak jsem zkoušel na Superb combi 2012 Elegance
MFD dotankovat - funkční,

MDF tempomat - vyzkouším zítra - vyzkoušeno a nezobrazuje (asi jen FL budíky)

Změna coming/leaving Home na mlhovky - funkční,
Zavírání El. Kufru tlačítkem u radicky - funkční, zavírání klíčem - špatně nastavený (musí se držet tlačítko, než se zavře kufr. Zítra se na to podívám znovu),

 

Easy Entry - nefunguje - tak nakonec funguje a parádně.

Nakonec jsem zkoušel asistenta rozjezdu do kopce - po aktivaci hned vyskočila chyba ESP, po deaktivace zmizela ( tak jsem to dále nezkoušel)

Editováno: , autor: sumar
Doplnění po vyzkoušení
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevyhoda (uz odkomunikovana s vyvojarom, uvidime ci sa to pohne) Caristy je absencia freeze frame dat. Ja som uz mal nejake chyby a sami sa vymazali casom. Skus pripadne tomu pomoct manualnym vymazanim s Caristou alebo cez VAG erase DTC, a uvidis ci sa ti to objavi zas. Samozrejme skus ci vobec funguje hill hold.

 

Edit: to je zopar kodov, ktore som tiez mal ako sporadicke, pri hrani sa s Caristou a VCDS, 00459, 01274, 00447

 

Napr. po vymene Swingu za Bolero hned vyskocili 4 chyby, ktore sa sami potom vymazali.

 

Kym vsetko v aute funguje, netreba mat obavy.

Editováno: , autor: sk0d@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Start-stop mam u Rapida MY2017 vypnuty od ledna a podobne problemy nepozoruji. Vsiml jsem si jen jedne male podivnosti. Nekdy cca pred dvema mesici, kdyz mi auto chciplo pri rozjezdu, se mi stalo, ze zmizela ikonka preskrtnuteho A z displeje. Drive tam svitila neustale, ted sviti jen kdyz mam vyrazeno a vyslapnutou spojku. Start-stop je ale stale vypnuty a co mi prijde zajimave, tak kdyz mi to nahodou chcipne, tak se motor sam nahodi, staci jen seslapnout spojku - jako by byl start-stop funkcni.

Kontrolka tlku pneumatik mi svitila jen po prezuti na letni, kdy jsem zapomnel ho v menu nastavit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 6. 2017 na 21:21, Whisperer napsal:

Ve třech vozech (Rapid MR2017, Octavia RS MR2017, Fabia III MR2015) jsem deaktivoval StartStop. U všech se objevilo po čase hlášení chyby ABS kontrola tlaku v pneumatikách (všechna kola).

Stalo se vám to taky někomu? Pokud ano jak jste to řešili?

 

Abs kontrola tlaku s tým nemá nič spoločné ale je ne to aj TPI, nečistoty na magnetických krúžkoch ABS, treba vyčistiť ak sa nedá uložiť tlak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...