Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, Kotlick napsal:

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, zda je možné přes Caristu nastavit denní svícení tak aby zůstalo zapnuté i po automatickém rozsvícení potkávacích světel.

Mám Superb II combi z roku 2011. Potkávací světla jsou xenony.

Předem díky.

Ahoj. Tak jak popisuješ to asi nejde. Při rosvícení potkávacích světel denní světla zhasnou. Automatika to jen delá ta tebe.Carista neumí kódovat, jen zapnout či vypnout funkce, které jsou v aplikaci naprogramované. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie je nic jednoduchsie ako obetovat cca 150korun, kupit adapter a skusit co ti aplikacia ponukne. Ona nema pevne dane moznosti, najskor prebieha scan a potom ti podla auta/vybavy sama ponukne co je schopna menit. Je to iny pristup ku kodovaniu ako VCDS alebo OBDeleven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie je nic jednoduchsie ako obetovat cca 150korun, kupit adapter a skusit co ti aplikacia ponukne. Ona nema pevne dane moznosti, najskor prebieha scan a potom ti podla auta/vybavy sama ponukne co je schopna menit. Je to iny pristup ku kodovaniu ako VCDS alebo OBDeleven.
Zdravím, to všechno už mám jen jsem ještě neměl čas vše prozkoumat. Chtěl jsem info zda už někdo nedělal. Popř. cestu v menu.



Odesláno z mého M2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já toho asistenta již nějakou dobu řeším (uháním) s jedním chlápkem z podpory. Nicméně zatím mi moc nepomohl, poslední radu co mi poslal mi nefunguje, co tobě @Galaxy64?

 

Citovat

Yes, I actually personally experimented with this setting yesterday and found that the car (in my case, it was an Audi A3, but it uses the same electronics) doesn't support high values like 15. I tried with 10 and it worked great. I've found 9% is the best value to use in terms of how the car feels. So give it a try and let us know. Thanks. 

 

Napsal jsem mu tak uvidíme co zase za měsíc nepíše :-) Kdyby nás bylo víc co bude prudit podporu tak se toho možná někdy dočkáme.

Editováno: , autor: vejbuch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, u verze 3.6 b 4. se mi konečně ojevila možnost Corner pravá ( možnost kódovat levou zmizela ) a je funkční, ale po zapnutí potkávacích světel začala levá mlhovka svítit trvale. Pomohlo vrátit se do verze 3.5 a off/on levou. Teď fungují obě, jak mají.

HHC u mého MR pořád nejde, jen nastavení sklonu v % s chybovou hláškou bez možnosti uložení.

Prozatím testováním všech dostupných verzí mám funkční: Corner, S/S off, lap timer, denní off po zatažení ručky, protočení. Díky za Bety a info v tomto vlákně. Moc mi to pomohlo.

 

F III Ambi. MR 2015 Adaptér od Sunnysoft bílý, Sams. Gal.A3, Andr. 7.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

tak opět k asistentu rozjedu do kopce. Píši si již nějakou dobu se supportem. A dnes by měl vyjít update v podvečer. u mne se jedná o iOS nevím jak tomu bude na Androidu, tak dm info.

 

Citovat

Ok, thank you! This is going to be very useful. I've just added the setting you mentioned (byte 22, bit 0) and it will be available in the next beta version of Carista, probably later today. Please update (it'll be beta-6) and try it. Thanks. 
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, sk0d@ napsal:

@vejbuch dik za info, v noci vysla nova beta verzia Carista 3.6 beta-6, je TU. Snad Vam to uz pojde.

 

Subor, ktery ma v nazve "crk.support" pouzite v pripade, ze sa Vam nedari urobit kroky popisane na stranach 5-11 v PDFku.

 

Ahoj,

 

hodlam poprve nainstalovat aplikaci Carista 3.6 beta-6. Mam telefon Samsung S7 edge  android 6.0.1

 

moje dotazy na inastalaci nevim ktera z variant je spravna, tak jen poprosim o radu budto:

 

1) instalace Carista.ver.3.6.beta-6.build.360006.apk, aplikaci nespoustet. Nasledne pouzit  LuckyPatcherS.com_v6.3.5.apk?  tak jak je v navodu Carista Lucky Patcher.pdf?

 

nebo staci pouze nainstalovat

 

2) Carista.v.3.6 beta-6.b.360006.crk.Support.apk  

 

nevim jak moc je ten navod "Carista Lucky Patcher.pdf" stary nebo tak jelikoz je tam jeste android 4.3 a carista verze 3. A nevim tedy k cemu je  Carista.v.3.6 beta-6.b.360006.crk.Support.apk  nebo jeji pouziti.

 

diky moc za osvetleni.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@callder V prvom rade je instalacia Lucky patchera nevyhnutna.

 

Ak potom nainstalujes "Carista.ver.3.6.beta-6.build.360006.apk", chod od strany 5.

 

Ak nainstalujes verziu "Carista.v.3.6 beta-6.b.360006.crk.Support.apk", chod od strany 12 toho navodu.

 

Ja som vymenil telefon za Android 7 a stale to funguje podla toho navodu.

Editováno: , autor: sk0d@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, sk0d@ napsal:

@callder V prvom rade je instalacia Lucky patchera nevyhnutna.

 

Ak potom nainstalujes "Carista.ver.3.6.beta-6.build.360006.apk", chod od strany 5.

 

Ak nainstalujes verziu "Carista.v.3.6 beta-6.b.360006.crk.Support.apk", chod od strany 12 toho navodu.

 

Ja som vymenil telefon za Android 7 a stale to funguje podla toho navodu.

takze spravna cesta je :)

instalace LuckyPatcherS.com_v6.3.5.apk

nasledne Carista.v.3.6 beta-6.b.360006.crk.Support.apk

 

pak prejit na stranku 12 "Carista Lucky Patcher.pdf" a pokracovat do konce

 

je tak?

diky

)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asistent rozjedu do kopce již funguje dali jsme to dohromady :)

Při aktivaci se zobrazí na palubní počítači "Závada na brzdovém systému" nebo něco podobného, stačí vypnout a zapnout motor. Poté již funguje jak má :) 

 

V 11. 10. 2017 na 22:27, Galaxy64 napsal:

Hm:angry:, tak mně to taky nejde.

 

Zkus nyní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz mi taky funguje prisvecovani mlhovkami do zatacek (Rapid 2017). Mel jsem z drivejska zapnuty cornering pro pravou stranu, ale jak pise Haig, zlobilo to a leva mlhovka svitila neustale. Bylo tedy treba se vratit do 3.5, tam to vypnout a pak v 3.6 zapnout obe dve strany. Diky za tipy a za bety.

Hill assist mam z vyroby, takze uz cekam jen na funkcni protoceni rucicek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...