Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Wirer, hneď to idem vyskusat dakujem a ano len predne vodicove ma dobeh ostatne su v eletrike ale nepojdu klucom zrejme ovladat, staci aj to vodicove :)

 

Edit: Tak som skusil nastavit presne co si mi zakruzkoval ale otvaranie pri stlacenom kluci nefunguje, ale nevadi na fabii viem potvrdit ze ide prepinat start/stop, hulakanie pasov, pretocenie ruciciek, asist rozjazdu do kopca, corner, lap timer, mnozstvo do natankovania a loga pri zapnuti na radiu to je docela super pre mna za cca 20€ :)

Editováno: , autor: Bflame
editacia
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Carista je hodne o zkoušení, ale určitě se trefíš hned s tou první. Jen se nelekni, když ti po vypnutí stop startu zapípá chyba kontroly tlaku pneu, nebo chyba jiné kontrolky. Většinou pak stačí vypnout a zapnout zapalování a už to funguje. 

Kóduj vždy jen jednu věc, ať se do toho moc nezamotáš. Jinak vše podstatné už je v tomhle tématu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji funkčnost na mé F3 Style 1.0 TSI 70Kw 7/2017

Carista 3.7 beta-5

Lucky Patcher v.6.3.5

OBD II EML327 ze sunnysoft.cz

Zatím vyzkoušeno a funkční:

Corner mlhovky

Protočení ručiček

Developer menu screen

Kolik litrů dotankovat (zatím ukazuje pouze ---?)

Lap timer

Vypnutí denního svícení při zatažené ruční brzdě

 

zkoušel jsem ještě vytažení okna při dlouhém stisku DO, ale nějak se to přerušilo, tak jsem to vzdal. Budu zkoušet dál zítra.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu dát jen pár foto toho developer menu (testmod menu). Jen sem to prošel a víc se o to zatím nezajímal. Prostě testovací mod :D                                                                       .IMG_20171214_180126.thumb.jpg.bcd7388f892875fbaec8b652be95072d.jpgIMG_20171214_180151.thumb.jpg.0ea7621d3fc31dbfe1555229820f61e9.jpgIMG_20171214_180216.thumb.jpg.4594906b0dbaa7f4358d347f887d583d.jpgIMG_20171214_180304.thumb.jpg.e8dd64b6ad1cc7bc9a641d46c8753d5f.jpg

 

PS: co se týče stahování okna přes DO, tak se mi zatím nedaří:sleep:. Je tu někdo, komu by se to pomocí caristy povedlo?

 

Editováno: , autor: Lupen_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na O3 3/2014 dnes přes kombinaci Carista (aktuálně z Google Play) + Lucky Patcher (verze 6.9.5) + návod z první strany úspěšně nastaveno:

- deaktivace Start / Stop (nutnost)

- protočení ručiček (jen tak pro efekt ;-))

- aktivace zadních světel při DRL (vím, je to proti smyslu "denního svícení", ale ty LEDky na zadku stejně skoro nic neberou a auto je víc vidět)

- vypnutí ostřiku xenonů (akorát mě to prudí - časem to možná zase zapnu a nastavím si přes kabel delší interval na aktivaci ostřiku předních světel při ostřiku čelního skla)

- údaj o počtu litrů k dotankování (spíš jen tak pro zajímavost)

 

Co Carista bohužel neumí (možná časem anebo nějaká pokusná beta...):

- el. zavírání kufru přes DO / tlačítkem od řidiče; takže i nadále zavírám tlačítkem na dveřích kufru (vyřeší to kabel - zatím to není nutné, všichni z rodiny na "čudlík" dosáhnou)

 

Edit 23.12.2017:

Za pomoci Carista 3.7 beta-7 + Lucky Patcheru doděláno:

- el. zavírání kufru přes DO / tlačítkem od řidiče

- vypnutí pípání při otevírání / zavírání kufru přes DO / tlačítkem od řidiče

- aktivace zavírání oken při dešti

- aktivace "Lap Timer"

- denní svícení aktivní pouze pokud je spínač světel na AUTO (v pozici 0 nic nesvítí)

 

Takže za mě: good app and big thx for sk0d@...

 

Editováno: , autor: Rawac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nech sa paci, Carista 3.7 beta-7 je TU.

 

Subor, ktery ma v nazve "crk.support" pouzite v pripade, ze sa Vam nedari urobit kroky popisane na stranach 5-11 v PDFku.

 

P.S. priatelia, blizia sa sviatky, tak pripadne nove beta verzie pridam az v novom roku. Chcem podakovat vsetkym, ktori sa tu podelili o svoje skusenosti a prispeli k hodnote tejto temy. Prajem vam vela pohody.

Editováno: , autor: sk0d@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes carista 3.6  beta-6 skúšaná na viacerých autách.

F3 11/2015: funkčný corner, pretocenie ručičiek, HHC som už mal

Golf VII MY neviem: fuknčne pretočenie ručičiek, vypnutý S/S,
                                    nefunkčné coming home
 

O3 RS MY 2014: funkčný corner, 

                              nefunkčné HHC a taktiež nefunkčne ani akusticke potvrdenie zamknutie/odomknutia auta. To HHC skusim ešte na najnovšej verzii caristi

 

 

Editováno: , autor: Matvej15
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, chtěl jsem na služební Fabii 3 aktivovat stažení oken klíčkem, ale nějak se nedaří. Jsou tam celkem dva kroky, provedl jsem tedy aktivaci prvního kroku a následně druhého kroku, ale okna se při podržení klíčku nestáhnou. Ostatní věci jako protočení ručiček, cornering atp fungují bez problému. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zelam Vam Stastny Novy Rok, a ako som slubil, prinasam Vam opat novu nadielku.

 

Nech sa paci, Carista 3.7 beta verzie 8,9 aj 10 su TU.

 

Subor, ktery ma v nazve "crk.support" pouzite v pripade, ze sa Vam nedari urobit kroky popisane na stranach 5-11 v PDFku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...