Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

před 18 hodinami, Lionel napsal:

Ahoj mam seat Leon Cupra 5f a při pokusu vypnout start stop mi to při 25% zápisu napíše hlášku. Je možné že moje auto není podporované? Rok 2015 Chapu to spravne?

Screenshot_2018-01-07-10-03-07-560_com.prizmos.carista.png

 

Úplně stejná hláška mi vyskočila o víkendu při pokusu o vypnutí varování nezapnutého pásu v Rapidu 12/2016, Zkoušel jsem Caristu z Google play i nejnovější betu 3.7.10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice mám Passat B7 ale taky caristu používám. Verze 3.7 b6 mi taky nešlo vypnout kontrolu až verze 3.7 b7 se podařilo. Novější verze jsem ještě nestihl vyzkoušet a ani netuším zdali jsou tam pro mě nějaké novinky neboť mi to přijde stejné.

Chtěl jsem staging ale ten se mi nezobrazuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, telefon nedovolí instalaci Lucky patcher. Co teď? Jako že když to odkliknu tak mi to ukáže co všecko bude ovlivněno, dám pokračovat a nedovolí ho to nainstalovat v rámci bezpečnosti. antivir nemám.

EDIT: tak po 10 to šlo očůrat.

Editováno: , autor: elvis78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, nejsem debil.Jak myslíš, že jsem instaloval navigaci a kancelářský balíky :D Zjistil jsem že když běží wifi tak to chybu nesekne a dle novějšího patcheru mi pak vyskočí hláška o zabezpečení telefonu, kde lze vypnout.Tak jsem to pak dle pokynů vypnul, sám jsem ale nebyl schopen se tam doklikat, najít to..

A stejně dle PDF návodu a staženýho programu z uložto to nefunguje tak jak má, v kroku když se přeinstaluje appka za tu upravenou a spustim ji při vypnutých datech či wifič tak tam žádná možnost volby zaplatit nebo tak, není. Tak jsem to zahodil do popelnice. Stahnul jsem z google play version 3.6.2 a nic tam nikde není, žádná beta, trial nebo něco zasolit. Tak nevim. bluetooth adapter teprv jede poštou.....

Editováno: , autor: elvis78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaj....

tak jo, děkuji tomu pánovi. Budu se těšit, že to nějako rozchodim. Ale překvapuje mě, že tam o placení nic není. Když jsem kupoval jednu jedinou appku a to Poweramp na muziku tak tam bylo o placení. I jinde je to vidět.Ok.budu čekat na adaptérek a pak se kdyžtak ozvu. tak zatim.A dík.

Editováno: , autor: elvis78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po vcerajsej neuspesnej skuske cinskeho adaptera (je vadny riesim to s predajcom nenajde ho ani aplikacia torque ktoru mi odporucil predajca nech cez nu zapnem bluetooth a sprajuem z mobilom) som dnes v robote trocha googlil a nasiel som na alze adapter za 14€  tak som ho objednal a po robote skusil a funguje... :t

 

Takze potvrdzujem funkcnost na:
Fabia III style  1.0 TSI 70 kw  22.12.2017

Carista 3.7 beta-12

Lucky Patcher v.6.9.8

OBD II EML327 z alza

 

Nastavene a funkcne:

Corner hmlovky

Pretocenie ručiček

Kolko litrov dotantkovat ukazuje 15 zhruba to aj sedi... :)

Vypnutie start stop systemu

Vypnutie DRL pri zatiahnutej rucnej brzde

Zobrazenie 6 predvolieb na radio stanice/telefonne kontakty na boleru

Zmena loga na boleru

 

Nastavene a  este neotestovane:

Zapnutie pridavneho zotretia stieracov po spusteni ostrekovaca

Zapnutie asistena rozjazdu do kopca

 

Nastavene a nefunkcne:

Akusticke potvrdenie po zamknuti vozidla (zrejme preto ze nemam alarm)

Stiahnutie vodicoveho okna cez DO

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

otestováno a funkční na autě Fabia Combi Style 1,4 77 kW 04/2017 s Caristou 3.7 beta-11 a čínským OBD adaptérem

 

- Corner mlhovky

- Vypnutý start stop

- Ovládání okna řidiče DO

- Protočení ručiček

 

O víkendu budu pokračovat v testování dalších funkcí.

 

Díky za předchozí rady a inspiraci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...