Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

to sk0d@: Tenhle postup jsem taky zkousel po tom, co jsem jednou instalaci podelal...A bohuzel nefunguje, musi to byt zapsany nekde hluboko v OS, protoze jsem to zkousel asi 5x a nic. Od te doby pouzivam Caristu v jinem telefonu. Tam naopak staci vzdy odinstalovat starou verzi a jen nainstalovat novou verzi. Neni nutno ani aktivovat, proste jen instaluji novou verzi a ta je automaticky aktivovana...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, na strane 14 navodu som uviedol aby ste zaskrtli "save purchase for restore", to znamena ze "Lucky Patcher" si zapamata emulaciu platby, a preto pri nainstalovani novsej verzie uz nemusite robit nic.

 

Ak niekto urobil chybu pocas crackovania:

1. postup cislo 1 - moze vymazat vsetky emulacie vsetkych platieb -> treba otvorit "Lucky Patcher", dole je "Toolbox" a tam treba kliknut na "Remove all saved purchases"

2. postup cislo 2 - vymzanie poskodenych dat aplikacie "Lucky Patcher" v nastaveniach telefonu https://www.mojandroid.sk/navod-android-aplikacie-oprava-chyba/

3. postup cislo 3 - uplna odinstalacia "Lucky Patcher" aj "Carista"

 

Po kazdom z tychto postupov treba znova spravit kroky popisane v PDF

Editováno: , autor: sk0d@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můj postup po zvorání první platby jak jsem to rozchodil na po destáté: nemám root...

vymazal jsem jak caristu tak lucky patcher. Mám oboje z uložto, tak jak je odkaz v úvodu tohoto tématu, mám to stahlé v mobilu.Nainstaloval jsem Caristu, nespouštěl. Nainstaloval jsem Lakypečr a postupoval z paměti(už dobře) přesně podle návodu.

Připojil jsem se aplikací Carista do auta - na položku customize a jakmile jsem měnil ztrojbliku na dvojblik , dal uložit(vybíhá okno k zaplacení)-zapnul jsem data a dál jel dle pokynů. Další věc je ta, že si musim přeložit některý věci.

I když toho moc nastavit navíc nejde, jsou to kravinky které potěší, nejhlavnější je servis a chyby. Nastavil jsem si též dotankování-_-

díky.

OneShot_20180201_142628.png

Editováno: , autor: elvis78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host maxnuke

Jak se prosím v caristo aktivuje asistent rozjezdu do kopce? Mám Rapid výroba 11/17. SS jsem si vypnul metodou A, ale nemůžu přijít kde se zapíná asistent rozjezdu. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, maxnuke napsal:

Jak se prosím v caristo aktivuje asistent rozjezdu do kopce? Mám Rapid výroba 11/17. SS jsem si vypnul metodou A, ale nemůžu přijít kde se zapíná asistent rozjezdu. Díky

 

Hill start assist disengagement

Screenshot_20180123-201231.thumb.png.d7ccf632b201b230a9d77cd9419ed8cf.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host maxnuke

Potvrzuji že přes carista nejde aktivovat Hill asistent na Rapidu 11/17. Vývojáři mě přidali do beta a mám možnost testovat verzi 13. Nikde jsem možnost Hill asistent nenašel. Je možné že moje ABS tuto funkci nepodporuje. Nenajde se někdo na Moravě kdo má VCDS a pomohl by mě aktivovat Hill asistent. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Superb 2 FL

Včera nastavené otváranie pano strechy namiesto pôvodného vyklopenia pri podržaní tlačidla na diaľkovom.

Nikde som nenašiel ovládanie Start/Stop.

A je tam funkcia "Alarm", ktorú som sa ešte neodvážil aktivovať , za ňou ešte nejaké nastavenie sirény- 10 tónov/1 tón.

Nevedel som že mám alarm. 

Nemáte niekto s tým skúsenosť? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, milanxx napsal:

To bude tím, že koncernový alarm je v podstatě ve všech autech. Aktivní je jen tam kde jsou k němu čidla a houkačka. Jak se bude chovat při absenci těchto prvků je ve hvězdách.

 

No bude se chovat tak napul :D Budou blikat svetla, ale nebude zadny zvuk, aspon u me to tak je na Leonovi ST.

 

Jak to navodit? Necham otevrene okenko, zamknu dalkou a po cca 30 se snazim otevrit auto zevnitr pres otevrene okno. A auto se zacne chovat takhle, blikat ale bez zvuku.

https://photos.app.goo.gl/GyBKGnni8Lo2VJVa2

 

Jsem v BETA programu, takze to resim zrovna s vyvojarem Caristy. Predpokladal jsem, ze zvukovy projev bude vyuzivat normalne klakson, ale asi to nakonec bude jinak, takze myslim, ze s tim asi stejne nic neudela. 

Proto me taky zrejme nefunguje pipnuti u zamceni/odemceni. Zrejme to bude potrebovat pripojenou tu houkacku, kterou zrejme nemam, kdyz nemam ani cidla na alarm.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj sk0d@ prosim ta je niekde na nete zoznam vsetkych poloziek v cariste s podrobnejsim opisom lebo vo fabke zopar veci neni jasne co su napriklad na obrazkoch: 

 

left/right inner brake light a kazde ma dve moznosti (step 1 a 2) dalej co je prosim ta 3x ten driving school a preco mam tretie enable a tam som nic nenastavoval a este indirect TPMS co to prosim ta je..

 

Vopred dakujem za odpoved a chvalim ze sa tu o nas staras zasobenim betakarist :)

 

PS: a ked pripojim obd-čko do touarega to su estelen moznosti co sa tam da ponastavovat chlape ... preto by sa mi zisiel ten zoznamcek co vlastne carista vie a co je co...

 

plus tiez mi ide na fabke teraz od poslednej verzie bety13 to stahovanie okien staci dat enable vsetky 4 moznosti... cize palec hore

3.png

1.png

2.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...