Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

před 21 minutami, jan.machalik napsal:

Jedine ze by to bylo novou beta verzi Caristy...Ja to takhle nastavoval taky v prosinci a bez uspechu. 

Ale na 100% to nefunguje.Někdy se okno otevře nebo zavře na poprvé,někdy až na potřetí.

 

 

 

 

 

 

před 1 hodinou, jan.machalik napsal:

 

 

Editováno: , autor: pan.peta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Bflame za malo robim to s radostou.

 

Nieco malo je na ich stranke, vyberies si auto a ukaze hruby zoznam nastaveni, netreba ale zabudat ze vsetko zavisi od vybavy auta + vzhladom na to ze appka koduje aj BMW, Toyotu a neviem ake dalsie auta, je podrobny zoznam asi prilis velky luxus, ktory od vyvojara nemozme ani cakat.

 

Napr. u driving school mam na Golf7 od vyroby prve disabled, a nasledne dva su enabled. Prve som skusal aktivovat, no dana modifikacia mi v composition media nejde, co moze byt sposobene nejakou soft/hard zmenou daneho modeloveho roku. Takisto mi nepojde rain close, lebo od tusim 2014 sa to ani cez VCDS neda.

 

P.S. rano sa mi stiahla 3.7 beta15, pondelok rano ju tu mate.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no takze som to odskusal a ide to uz aj mne ale jak pise pan.peta neni to uplne 100% z 10 tich pokusov sa mi okno otvorilo 3x a zavrelo 2x :D  potom som ho musel rucne zavret ja... takze v konecnom dosledku to vidim tak ze ak to pojde na 1x super inak to nema zmysel akurat to bude vybijat baterku v kluci... :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty kdo používají Caristu na FIII, když dáte aktivovat parkovací světla s DRL (svícení zadních světel spolu s denními), zkontrolujte si zda pak při zapnutí potkávacích světel LED pásky pohasínají, můžete pak oslňovat a ani o tom nevíte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jan.m dakujem to som asi necital alebo si nepametam, a to som presiel celu tuto temu, dik za odpoved a Martab toto ma ani nenapadlo s timi led dennimi a mne sa to prave vecer a vnoci pacilo ako to super svieti, no ze to az oslnuje som netusil.. popozeram to dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si toho taky prvně nevšímal, až jsem stál proti stěně, zapl blinkr a "pohaslo světlo" tak jsme si říkal, že je to nějaký divný a když jsem obešel auto tak to fakt svítilo na 100% a pohaslo až s blinkrem. Za normálních okolností to nějak extra nevadí, ale když je na silnici voda a podobně tak ty LED svítí docela hodně a v určitých situacích to může oslňovat :mellow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Tak přišel samozřejmě adaptér 2.1 na caristu nefunkční.

Nic jsem nechtěl riskovat a objednal tento přišel za dva dny:https://www.sunnysoft.cz/zbozi/167PCI-068/automobilova-diagnosticka-jednotka-pro-obd-ii-s-bluetooth-ekv-elm-327-pro-android-a-windows-phone.html

Naprostá spokojenost vše funguje na 100%.

Octavia 2 1.9 77kw 2005

Carista 3.7 beta-16

OBD2.png.26f461aa316f2ba50fc59bfa4d8191fa.png

Editováno: , autor: Bobr007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, camarena napsal:

Ahoj pri instalacii Lucky patchera mi mobil vypisal: Instalacia bola zablokovana ...Tato aplikacia moze poskodit vase zariadenie.

Pritom instalaciu z neznamych zdrojov mam povolenu. Kde moze byt problem?

LuckyPatcher6.3.5. Android 7 , data mam vypnute.

V Google Play máš asi povolenou službu Play Protect a v ní povolené "Vyhledávání ohrožení bezpečnosti zařízení". Před instalací LP to zakaž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem ladil přítelkyni Rapida, ale moc toho nešlo :( . Je to nový model FL, vyroben někdy v půlce roku 2017, výbava Style. Použita Carista 3.7 beta17.
Varování nezapnutého pásu - nešlo (viz obrázek)
Hill asistent - nešlo
Protočení ručiček budíků - nešlo
Vypnutí Start Stop - povedlo se (metoda 1)

U toho nezapnutého pásu mi to ukázalo, že je Disabled (což není pravda) a když jsem zkusil dát Enabled, tak vyskočila tahle hláška.

Screenshot_20180215-161355.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...