Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Čo to znamená že nie je 100% varianta? U niekoho funguje a u niekoho nie? (nijaká iná riadiaca jednotka alebo od čoho to závisí?)

Chcel by som si to deaktivovať aj ja ale neviem či to nebude robiť zas nijaké poruchové hlásenia ako sa uvádza v téme. Pri opakovanom aktivovaní tieto hlásenia zmiznú, či treba nakódovať celú jednotku cez VAG resp VSDS, Carista nestačí? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Start/stop - ako užívateľovi ti to stačí teoreticky takto, napäťová metóda fungovala zatiaľ všade čo som robil. ak sa chceš v tom hrabať, tak ferda alebo google

- zatrúbenie pri odomykaní a zamykaní - VCDS to vie, aj bez originál alarmu, využíva klaksón. dokonca sa to dá oddeliť. Caristu som v tomto neskúšal

Editováno: , autor: wirer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem za odpoved. Teda metoda A je overena. Nechcem sa vtom nijako hrabat len jednoducho aktivovat niektore veci ktore Caristou su mozne.

Da sa uvedene pipnutie po zamknuti resp.odomknuti aktivovat u origo alarmu? V Cariste taka volba je, ale pisete ze nefunguje. Mne po odomknuti a juzamknuti alarm nevyda ziadny zvuk.

Mam aj Vcds 11.11 klon, na O2 funkcny, neviete ci by zvladol aj Karoqa?

V Cariste vidim velku vyhodu mobility , dostupnosti a jednoduchosti.

Editováno: , autor: Peppo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, chipik said:

Pokud máš v Karotce originál alarm, tak půjde i Caristou spustit pípání při zamykání/odemykání.

Má to niekto overené? resp. Ako sa to v praxi správa. Pípa to cez alarm (ktorý má externú batériu) alebo cez klasický klakson?

Editováno: , autor: Peppo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

29 minutes ago, LukášCBR said:

Peppo >

Stahni si Caristu, pořiď si adapter a vyzkoušej. Nic na tom není.

Všetko mám len nechcem niečo nákódovať cez Caristu  a potom riešiť odstraňovanie chýb novým prekódovaním cez VAG resp.VCDS, nepoznám nikoho kto by mi to vedel dať zas naporiadok a o autorizovanom servise ani nehovorím (máte s tým skúsenosti). Ešte mi povedia že budem mať problém zo zárukou.

Pri kúpe som sa predajcu pýtal či nevedia zablokovať S/S cez kódovanie , povedal že to sa nedá. (a ono sa to dá).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...