Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Carista není trial. Na Google Play je full verze, jen je zamčená. Odemkneš ji pomocí Lucky Patcheru stejným způsobem jako beta verzi. 

Viděl bych to že je problem v Caristě, že nepozná Leona. Použil oficiální verzi a pošli report vývojáři. Nebo komentář v obchodu. 

IMG_20180710_224348.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji uživateli @sk0d@ za všechnu práci. Pročetl jsem celé vlákno a po zakoupení adaptéru na českém eshopu jsem si právě aktivoval protočení ručiček a cornering. Na víc zatím není čas.

 

Zajímavé, že protočení začne fungovat až po vytažení klíčků ze zapalování. Já 8x vypnul a zapnul bez vytažení a protočilo to jen 2x. Pak až po vytažení klíče je vše ok. Zajímavé ještě je, že 3.7 beta27 mi staging vůbec nenašla, pomohla až 3.6.5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stále se inovuje. Udržel jsem se v beta programu a momentálně se pracuje na

- zamknutí vozu ovladačem při nastartovaném motoru
- houknutí při zamknutí/odemknutí ovladačem
- alarm pomocí klaksonu a výstražných světel

Hodně věcí přibylo, např. zobrazení síly ventilátoru v režimu auto, nastavení svítivosti couvacích světel v % atp. atp.

Pro lidi, kteří vlastní VCDS, VCP nic zajímavého, ale pro lidi, kteří mají adaptér a Caristu, je to krok vpřed. Carista se hodně přibližuje těmto diagnostikám. Nikdy je nenahradí, to je jasné, ale z 90% dokáže udělat stejnou práci, jako výše zmíněné diagnostiky.

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, neřešili jste někdo problém s aktivací automatického zamykání při jízdě? Ať to zkouším jak to zkouším, tak vždycky poté, co použiji dálkový ovladač, tak to přestane fungovat. Nastavím a funguje to, ale jakmile zamknu/odemknu ovladačem na klíči, tak to přestane fungovat. Dokonce ani známému se to s nějakou koupenou profesionální diagnostikou nepovedlo :/

 

Octavia II, FL, 2009

Editováno: , autor: Petr Jiřík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 7. 2018 na 10:59, LukášCBR napsal:

Osobne> opravdu netuším.

 

Nově v CARISTOVI:

- možnost zkalibrovat palivoměr

- možnost odstranění chybové hlášky po instalaci LED do osvětlení SPZ.

- možnost nastavení tuhosti posilovače řízení

 

Ahoj Lukáši, která verze Caristy odstraňuje chybovou hlášku LED osvětlení SPZ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...