Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Ahoj, nevíte někdo jak aktivovat při fci coming/living home, svícení pouze mlhovkami? Když to u sebe zkouším, tak se sice mlhovky rozsvítí, ale i s potkávacíma. Je na to ňákej zvláštní postup, nebo umí carista  jenom přidat ke stávajícímu svícení c/l home mlhovky?

Editováno: , autor: Lupen_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Atrani napsal:

Tak super, verze 3.7.42 po opravě LP funguje a nabízí mi pro Rapida MR17 minimálně o půlku víc možností, než ofiko 3.6.5. Aktivováno HHC, dotankování v L, logo v infot. atd. Jen ten posilovač řízení jsem tam nějak nenašel.

@Atrani mozes sem dat prosim odomknutu - patchnutu verziu? mne to nejde, Carista pise ze moj telefon nepodporuje platbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 7. 2018 na 10:59, LukášCBR napsal:

Osobne> opravdu netuším.

 

Nově v CARISTOVI:

- možnost zkalibrovat palivoměr

- možnost odstranění chybové hlášky po instalaci LED do osvětlení SPZ.

- možnost nastavení tuhosti posilovače řízení

 

Dneska sem zkoušel 3.7 beta 44. A jediný co jsem z těchto tří věcí našel bylo zkalibrovaní palivoměru. Ledky na SPZ mám z výroby, ale chtěl bych trošku tužší ten posilovač. Jaký je název tý položky na nastavení tuhosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Carista čte řídící jednotky a dle možností jednotek zobrazí dostupné fukce kódování. 

Vyjímka je např. living home. Řídící jednotka to umí, ale potřebuje světelný senzor. 

Carista tedy fuknci zobrazí ale uvádí, že potřebuje senzor, jestli má auto senzor už neví.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...