Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

@Woody, myslím že LED ve zpátečce zatím přes Caristu vypnout nelze. Alespoň včera, kdy jsem si vypínal hlášení na LEDkdy na SPZ jsem tam žádnou takovou volbu neviděl. Vypnutí LED pro SPZ bylo něco jako Dont check licence plate light nebo tak něco a byly to dvě úplně poslední volby v sekci Lights (je to doufázové vypnutí, proto dvě volby). Kdyby tam bylo i o zpátečkových světlech (nebo obecně jakýchkoli, mělo by to být u toho.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 hours ago, Peppo said:

"Use horn when locking/unlocking with remote"

Mohol by niekto spisať odskušaný postup aké položky treba  cez Caristu aktivovať aby pri uzamikaní/odomikaní bolo počuť pípnutie cez húkačku? Nenašiel som tu ucelený postup.

 

 

Funguje iba ak máš fabrický alarm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 hours ago, Woody said:

Zdravím kluci, nevíte jestli jde vypnout přes caristu hlášku na špatnou žárovku zpátečky?

Mám rapida m.r. 2019 a dal jsem do zpátečky ledky a hlásí to chybu :angry:

 

Nefunguje. Myslím, že to súvisí s tým, že ani vo VCDS nie je možné od určitej verzie BCM vypnúť iné, ako ŠPZ, aj to len pre niektoré BCM. Mne na Superb 2 neukazuje možnosť vypnutia kontroly ani pre ŠPZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peppo: A kde si prosim hladal?Uceleny navod tu je a funguje! Strana 34 prispevok zajko65!

Takto to mam nastavene:

 

 Allow configuring beep when locking/unlocking
      YES

Menu for configuring beep when locking/unlocking
      ENABLED

Beep when unlocking with remote
      YES

Beep when locking with remote
      YES

Use horn when locking/unlocking with remote
      ENABLED

Duration of beep when locking/unlocking with remote
       SHORT

 

 

Vyskusane a funkcne Octa 3 MY 2015

MIOA 701: Funguje v pohode cez hukacku.Fabricky alarm nemam!!!

 

Pekny den

 

Editováno: , autor: zeroA6M
Doplnenie odpovede.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Peppo napsal:

"Use horn when locking/unlocking with remote"

Mohol by niekto spisať odskušaný postup aké položky treba  cez Caristu aktivovať aby pri uzamikaní/odomikaní bolo počuť pípnutie cez húkačku? Nenašiel som tu ucelený postup.

 

Čau. Aby ti auto troubilo při zamykání a odemikání musíš aktivovat položky viz foto a následně se ti objeví v nastavení auta v položce zamykání akustická signalizace. Tu potvrdíš a pak už auto bude troubit.

IMG_20180924_085311.png

IMG_20180924_090050.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 hours ago, jandis said:

Use horn when locking/unlocking with remote

Mám Karoq a origo alarm. Bude to hukat cez alarm alebo hukacku?. Alarm má nezávislé napájanie (batériu, ktorá neviem či sa aj nijako dobíja) , ale nebude to mat vplyv ne jej zivotnost?

Dakujem za postup.

Editováno: , autor: Peppo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajko: neviem, ale 54 namňa blábolí že nech si stiahnem novšiu.

PRípadne ako by to bolo keď by som sa prihlásil do ofic beta kanálu, vyexportoval APK a príslušne ho upravil? Fungovalo by to? Predpokladám že i beta vyžaduje licenciu..?? Prípadne počas obmedzenej doby nie, ale po pár mesiacoch začne, ale pritom beta kanál by mi stále posielal nové APK...???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...