Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Chlapi, někteří z Vás zde psali, že jsou v beta testovacím programu Caristy a že tedy jedou zdarma a bez cracku. Já byl v betě také měsíc zařazen, ale nyní měsíční lhůta skončila a carista by chtěla zakoupit. Luckypatcher, ani cracky, které zde ukládáte mi z nějakého důvodu nejdou na telefonu nainstalovat (Huywei Y6 2017). Na Iphone, který primárně používám to nejde bez předplatného tak jako tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 10. 2018 na 10:27, ZbyšekSU napsal:

Chlapi, někteří z Vás zde psali, že jsou v beta testovacím programu Caristy a že tedy jedou zdarma a bez cracku. Já byl v betě také měsíc zařazen, ale nyní měsíční lhůta skončila a carista by chtěla zakoupit. Luckypatcher, ani cracky, které zde ukládáte mi z nějakého důvodu nejdou na telefonu nainstalovat (Huywei Y6 2017). Na Iphone, který primárně používám to nejde bez předplatného tak jako tak.

Je to o nastavení telefonu, už se to tu řešilo. Google vyhodnocuje LuckyPatcher jako škodlivou aplikaci. Neměl by být problém na jakémkoli telefonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 10. 2018 na 9:09, Cromoly napsal:

Ahoj, chci si pořídit tuto aplikaci včetně adaptéru, ale bude to chvíli trvat, než mi přijde domů. Dnes jedu do servisu, kde jsem plánoval nechat vypnout start stop systém přes VCDS tak, že se zastaví minimální hodnota napětí baterie z 7,6V na 12,1V. No a můj dotaz je ten, jestli po takovémto zákroku budu moci v budoucnu třeba start stop zapnou už přes caristu, anebo jestli nedokáže předělat předchozí úpravy a měl bych radši počkat až na Caristu a udělat vše až skrze tu?

Mělo by to jít vypnou přes caristu. Stejně jako nakódované vjeci z výroby jdou vypnout. Carista by ti měla zobrazit, že SS máš nastaven na tech 12,1 V. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novinka v Caristě 3.9 3.8 beta 1 pro Fábii III možnost nakódování uzamknutí auta s běžícím motorem (pouze auta s (polo)Kessy) - uplně na konci nabídky Doors/Windows/Remote. To "tovární nastavení" je závislé od výbavy vozidla, takže každý tam má něco trochu jiného.

Editováno: , autor: Martab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Martab napsal:

Novinka v Caristě 3.9 beta 1 pro Fábii III možnost nakódování uzamknutí auta s běžícím motorem (pouze auta s (polo)Kessy) - uplně na konci nabídky Doors/Windows/Remote. To "tovární nastavení" je závislé od výbavy vozidla, takže každý tam má něco trochu jiného.

U mňa  je to funkčné Fabia III 2016 scoout Diky  Martab

Editováno: , autor: Suchy 181
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, myslel jsem vypnout hlášku o škodlivé aplikaci. Už jsem to zjistil jak to zrušit.

Nejdřív se musí vypnout upozornění a pak teprve nainstalovat. Když už je Lucky Patcher nainstalovaná, nejde hláška vypnout. Takže první vypnout v google a pak nainstalovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná jsem to tedy nepochopil správně (že jsou některé zde dávané verze již odemčené), ale dnes jsem přes LP použil crack od @cilda1viz. https://forum.skodahome.cz/topic/134493-aplikacia-carista-obd2-elm327-adapter/?page=40&tab=comments#comment-2349162 a vše funguje v pořádku

 

Editováno: , autor: ZbyšekSU
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Cromoly napsal:

Ma smysl vubec resit LP, kdyz se sem davaji rovnou uz odemcene verze? Neni to mysleno nijak zle, pisu to z pohledu uzivatele, kterej ceka se spustenim na doruceni prvniho adapteru aby mohl zacit zkouset :-)

Zkoušel jsem všechny zde postnuté "odemčené" verze, ale pokaždé se ukázalo, že to stejně musím upravit přes LP. Tak nevím kde je chyba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...