Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Kent napsal:

Instalace se mi podařila jen do strany 11 pak už jen toto zkoušel verzi 3.8 beta 2 dal jsem se nedostal prosím o pomoc mám Honor 10, prosím poraďte mi jsem zoufaly :-( jinak unlock 3.7.52 jde bez LP (zkoušel instalovat verzi 6.3.5) u nové verze dojdu jen 10 straně ale nenajede mi na apk...

Byl bych rád moc za pomoc

 

Tak ja som s tým tiež bojoval. Nepamätám ako som to poriešil, ale niečo na spôsob že najprv odinštalovať. Možno som i nejak kúzlil s povolením/zakázaním dát pri inštalácii alebo spustení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Update původního návodu na CARISTU co dělal sk0d@. Snad se ti to už podaří.

CARISTA Aktivace LUCKY PATCHERem.pdf

 

Pokud ti stále nejde nainstalovat CARISTA, tak nejdřív odinstaluj caristu a pak nainstaluj novou verzi caristy.

Pak přes Lucky Patcher aktivuj Caristu.

Při neúspěšné aktivaci je dobré vymazat data aplikace Caristy a to v nastavení telefonu / aplikace / Crarista / úložiště / mazání dat / 

Pamatuje si to uložené nastavení, proto doporučuji při problémech vymazat data. 

Já provádím instalaci novější verze tak, že starou odinstaluji a pak instaluji novou. Vždy bez problému.

Editováno: , autor: jandis
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jedna otázka. Máš palubní počítač? Jízdní data jsou na infotaimentu v základu, ale aby jsi měl data na budíkách (Driver information system (DIS) dysplay) potřebuješ palubní počítač. 

Nenapsals informace o autě. Težko pak radit. 

Jestli máš mezi budíkama jen venkovní teplotu a nic víc, tak aktivuj DIS a pak se ti ukáže teplota nemší a nad teplotou dojezd km a to je asi tak vše co bez PP jde.

Editováno: , autor: jandis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den všem, měl bych dotaz na funkci HHA.

 

Mám OIII Style G-Tec (radio Swing) r.v. 2016 a při pokusu o aktivaci HHA pomocí cracklé Caristy 3.8 beta-3, mi Carista vyhodila hlášku - viz přílohu.

Je tedy možné, že tuto funkci mé auto neumožňuje, nebo může být problém ve verzi Caristy?

Ptám se proto, že po přečtení tohoto fóra jsem nabyl pocitu, že tuto funkci všichni bez problému aktivovali.

Jinak u mne úspěšně aktivováno: trvalé vypnutí Start/Stop ; koncová světla při denním svícení ; corner mlhovky ; vypnutí denního svícení při zatažené ruční brzdě ; tón klaksonu při zamčení - odemčení vozu ; zobrazení síly ventilace při auto A/C.

 

PS: podařilo se někomu na OIII 2016 až 2018 (bez čidel a AUTO přepínače světel) zprovoznit coming/leaving home?
 

Výstřižek0.JPG

Výstřižek.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Da se nejak nastavit, aby se u O3 s dennim svicenim nezapinaly pri snizeni svetla xenony pri nastaveni prepinace do polohy AUTO? Anebo aby se parkovacky vyply a nehlasily tonem zapnuty svetla kdyz zhsnu motor a opoustim auto? Chtel bych, aby bylo denni sviceni automaticky po nastartovani, ale to rozsveceni xenonu desetkrat za jednu cestu nekam me stve...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vždyť denní LED světla svítí automaticky v poloze vypínače světel "nula" při nastartování motoru. Já mám přepínač světel v této poloze pořád, protože mi také vadí zbytečné rozsvěcování xenonů v nepatřičných situacích v automatickém režimu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz si mam s cim hrat:) Od vcera mam FIII doma.

Dneska jsem nasnimal defaultni hodnoty, ktere mi to ukazuje. Jsou  Screenshot_20181020-161040_Carista.jpg   Screenshot_20181020-161205_Carista.jpg   Screenshot_20181020-161401_Carista.jpg  Screenshot_20181020-161545_Carista.jpg

 

Je to screenshot s telefonu, ale po zoomu by to melo byt citelne.

Co me zarazi je HHC, ktere se tvari disabled, ale umoznuje nastavit reakci a sklon. U otce to pri disabled nenabizelo. az po zapnuti. Ja bych mel mit HHC ve standardu.

-----

Dale co me zarazi jsou 3 fault cody, ktere carista detekuje (Screenshot_20181020-160747_Carista.jpg a podrobny vypis ECU je zde)

nevite co mohou znamenat?

 

@JendaII to je v poradku, kdyz pak kliknes na ten zamek, tak se ti otevre LP a zaskrtnes ty 2 checkboxy a zamecek se zmeni na odemknuty.

Editováno: , autor: lumirnavrat
zmena umisteni obrazku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...