Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

V 23. 9. 2017 na 12:04, sk0d@ napsal:

Maly tip pre tych, co maju niekoho v UK - originalny adapter Carista za 10£
 
https://www.amazon.co.uk/Carista-Bluetooth-OBD2-Adapter-App/dp/B00YVHGTBM

Carista adapter funguje skvele

 

 

V 23. 9. 2017 na 12:04, sk0d@ napsal:

Maly tip pre tych, co maju niekoho v UK - originalny adapter Carista za 10£
 
https://www.amazon.co.uk/Carista-Bluetooth-OBD2-Adapter-App/dp/B00YVHGTBM

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 8. 2018 na 14:52, LukášCBR napsal:

IMG_1451.PNG

Neměl bys prosím i screen barev, které se nastavují hnedka pod tím ambientním osvětlením? Trošku jsem se v tom hrabala a mám na infotainmentu nějak popřeházené barvy pro výběr led pásků. A některé barvy nereagují... Moc by mi to pomohlo. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IMG_20181021_203638.thumb.png.8be3074f65ac4ee60ca2273e29e3bc00.png

před 4 hodinami, martinaw napsal:

Neměl bys prosím i screen barev, které se nastavují hnedka pod tím ambientním osvětlením? Trošku jsem se v tom hrabala a mám na infotainmentu nějak popřeházené barvy pro výběr led pásků. A některé barvy nereagují... Moc by mi to pomohlo. Děkuji

Tady máš ty barvy, OIII nabízí míň nastavení než SIII, ale číslo barev je stejné. 

IMG_20181021_203956.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to není tak, že položky co jsou odzkoušené v beta verzi již není třeba zkoušet. Koukněte, co je v oficiální verzi. Pro mou OII FL co nefunguje v betaverzi, to už pak není v oficiální verzi. Přijde mi nesmyslné, aby něci vyzkoušeli a pak to nepoužili. Myslím, že vše funkční a odskoušeně (send feedbk) je v ofiko verzi. Kdyžtak to potovnejte. Feedbk co nejsou žluté, jsou odzkoušené 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

zkoušel jste někdo nastavit ,,Torque limiter interaction” z Medium na Disabled (vypnout)? Zdá se mi, že to pak zabírá trochu lépe odspodu a není tak znát nástup výkonu/kopanec při překročení 2000 otáček (turbo efekt). Nadruhou stranu proč by ten omezovč krouťáku takhle ve fabrice nastavovali?

 

Jakej je rozdíl u ,,Throttle response behavior" mezi nastavením ,,Graduall controlled by Time'' a ,,Direct by Threshold''?

 

Dík za poznatky

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám obd2 adaptér z alzy, fungoval mi pár dní na autě, pak jsem ho měl ještě u kámoše, tam taky fungoval, a teď už najednou ohromné problémy - buď ho carista vůbec nevidí, nebo vidí, ale vše trvá sto let (a nedoběhne). tzn načte třeba pár procent a pak konec.

Nesetkal jste se s tím někdo?

Koupil jsem právě tenhle abych se tomuhle chování vyvaroval.... Samozřejmě jsem zkoušet reboot telefonu, vypnout zapnout BT, odpárovat a spárovat... Zkoušel jsem to včera i dneska. Furt stejný. Reklamace?

 

Ještě jsem to znova zkoušel - vložím do OBD portu a blikne zeleně a pak se hned rozsvítí červeně a tak svítí pak už furt. To dělá i vám co funguje normálně?

Editováno: , autor: capo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak reklamace úplně v pohodě, rovnou jsem dostal novej (a to mi nabízeli i vrácení peněz). Novej funguje zas ok, uvidíme na jak dlouho :). Poslal jsem debug log a čekám na status beta tester.

Rád bych vypnul pípání kufru při ovládání na dálku, to asi carista aktuálně neumí? Má smysl to poslat jako námět do další verze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...