Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Prosím, poradí někdo? Mám origo carista adapter. Měl jsem "upravenou " (bez nutnosti LP) caristu instalovanou na xiaomi redmi 4X. Tam mi vše fungovalo. Bohužel je telefon ve věčných lovištích.

Instaloval jsem znovu na starý samsung S4mini (android 4.2.2.) i na nový Asus zenfone 3 (android 8) a carista nezobrazí ani nesmaže chyby. Na obou telefonech při pokusu smazat chyby napíše:

 

Your android device does not support in-app billing. Therefore, you cannot use any of our paid featues.

 

Co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to vše snad přečetl.

Zkouším 3.8 b5 na Oct 2017 FL Amb.:

- Start/Stop funguje na 12,1V (Metod.1)

- Protočení ručiček funguje

- Refuel v MFD funguje

- Leaving/Coming home asi nefunguje (objeví se v nabídce, ale bez jakékoli možnosti)

- Cornering nefunguje (zapnout jde zvlášť levá a pravá strana, ale nic to nedělá, mlhovky mám :-) )

- Hill Hold assist nejde zapnout

- Hill Start assist disengagement jde zapnout třeba NORMAL a nic nedělá (ani poté nejde zapnout HH)

 

ps.

Chlapy dotaz, nepřijdu tím o záruku na autě, když se v tom takhle vrtám (jeden prodejce mi říkal, že vidí vstupy připojení do OBD, tak nevím jestli jen nestrašil? )

Editováno: , autor: Haski
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@suppressu Mel jsem cracklou pres LP. Po zarazeni do beta programu jsem ji odinstaloval a nainstaloval ofiko betu. V ramci zarazeni do beta programu mi napsali, ze mi vytvorili test platebni kartu. takze to vypada tak, ze normalne dam subscription a v nem nevolim svou platebni kartu, ale tu testovaci. Jen tam bylo varovani, ze pred tim musim zrusit trial predplatne, jinak po vyrazeni z beta programu (1mesic) me to automaticky zkasne. Ale to je v pohode, to jsem uz predtim davno udelal.

 

Jinak update. asi po par hodinach se to testovaci predplatne samo vyplo. Nevim zatim jaky to ma vliv na zamecek v appce. jeste jsem se nedival:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Haski napsal:

Tak jsem to vše snad přečetl.

Zkouším 3.8 b5 na Oct 2017 FL Amb.:

- Start/Stop funguje na 12,1V (Metod.1)

- Cornering pořád nefunguje (zapnout jde zvlášť levá a pravá strana, ale nic to nedělá, mlhovky mám :-) )

- Hill Hold assist nejde zapnout

- Hill Start assist disengagement jde zapnout třeba NORMAL a nic nedělá (ani poté nejde zapnout HH)

 

ps.

Chlapy dotaz, nepřijdu tím o záruku na autě, když se v tom takhle vrtám (jeden prodejce mi říkal, že vidí vstupy připojení do OBD, tak nevím jestli jen nestrašil? )

Jenom pro jistotu - zkoušíš ty corneringy se zapnutými potkávačkami a né s denním svícením?

Hill Hold assistent u mé O3 2016 také nejde zapnout (alespoň prozatím).

Editováno: , autor: P-C-H
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som sa dostal k aktivacii pipnutia pri zamknuti a odomknuti. Vsetko funkcne akurat nevidim polozku "Use horn whel locking/unlocking" pipa to cez alarm ale je to tichsie. Mam Caristu 3.7 beta 12.

Skusal niekto volbu Konfortne Blikanie smeroviek. Vid obrazok. Mam nastavene na 3bliknutia a chcel som zmenit na 4 bliknutia ale bez zmeny. Aj som vypol a zapol konforne blikanie cez radio a bez zmeny. Ako na to?

 

Screenshot_2018-10-30-16-04-59-890_com.prizmos.carista.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje uspechy s Caristou: Rapid 1.2tsi ambition 2016

Deaktivacia SS (method A 12.1V)
Cornering
Vypnutie DRL pri rucnej brzde
Pretocenie ruciciek
Vypnutie pipania pasov (aktivoval som radsej naspat)
Kolko dotankovat
Lap timer
Zatvaranie okna cez dialkove
Reset servisnych intervalov

Na nieco pouzita 3.7.1 ale na vacsinu 3.6.5

To len tak pre info [emoji5]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ZeroAM6 a to sa ako robi? Ja som vsetky volby v svetlach vypol a zapol. To tovarenske nastavenie som sice videl v hlavnej ponuke no nerobil som s tym nic, lebo si myslim ci s tym nenastavim do tovarenskych nastaveni vsetko cakom prask. Ono to ma volby ze co chcem dat do tovarenskeho nastavenia?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...