Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Co se týče prvního linku ke stažení, pak hned v prvním příspěvku je myslím vše podstatné a návod jak čeho docílit viz návod v PDF

Aplikace označena crk je jen opatchovaná LuckyPatcher (do bodu 9. myslím) a pak se stejně musí pokračovat podle návodu viz to PDF.

Čili LuckyPatcher je nezbytnosti, teď momentalně ve vyšší verzi aspoň 7.3.5 a vyšší.

Root telefonu na to nemá vliv. a než se začne instalovat, pak předchozí verzi odinstalovat, nejlépe i LuckyPatcher.

 

Google pomůže 

https://www.google.cz/search?q=lucky+patcher+7.3.5&oq=lucky+patcher+7.3.5&aqs=chrome..69i57.4535j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Editováno: , autor: Haski
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, pizzamann napsal:

vždy mi to crecknuti přes Lucky patcher konci tady. Zkoušel jsem to snad 100x

  Skrýt obsah

 

 

Screenshot_20181108-160427_Carista.jpg

ted to musis sparovat s OBD, kdyz das customize. po sparovani(parkrat ti budou blikat kontrolky na budikach, me to pise i na navigaci ze se pripojuje diagnostika) pak teprve v nabidkach vyberes co chces zapnout/vypnout tam se ukaze ten crack, ze ti to pujde;-)

Editováno: , autor: PcGamer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to udělal i s připojením v autě :w00t1:

 

POSTUP:

1. vypnout si připojení k netu

2. nainstalovat Lucky Patcher

3. pokračovat dle videa instalací Carristy

- ve videu čas 2:16 - zapojit BT OBDII adapter a zapnout zapalování do první polohy

- ve videu čas 2:25 - zapnout BT v mobilu a spárovat s BT OBDII adapterem

- ve videu čas 3:40 - u mě je vidět odemknutý zámek, nejspíš proto, že jsem už měl Lucky Patcher nainstalovaný a je tam záloha upravených aplikací, kdo to instaluje poprvé, bude mít zámek zamknutý, v tom případě je nutné na zámek kliknout a vyskočí okno Lucky Patcheru s textem jestli se dobře pamatuju "Provést mikrotransakční podvod" to potvrdíté a Carrista (zámek) se odemkne a už to bude fungovat... :palec2:

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím

OBD je doma :D

Chtěl bych dokodovat denní svícení i zadní světla, zavírání a otvírání okna řidiče dálkou a vypnout SS

1) Jakou verzi Caristy jsi mám stáhnout aby tam byli všechny tři věci?

2) Pod čím tam najdu to denní svícení i zadní světla?

3) Který ze způsobů vypnuti SS je lepší ?

       bezpečnější pro auto a jak se  projevuje zobrazení na maxidotu a tlačítku SS

 

Díky za odpovědi a trpělivost

Editováno: , autor: pizzamann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otvaranie a SS je asi v kazdej [emoji5]. Ja som pouzil, "12.1V" a funguje v poho.

Pracuje sa na teme "screen shots Carista" kde budu screeny vsetkych verzii, co som nasiel. Ak budes trpezlivy, potom to tu najdes. (ale ja mam Rapid) Vari to bude trosku napomocne...kedze je to dost rozhadzane [emoji5]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...