Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Toto by měla být zpátečka, podle popisu. Ale možná to u tvého auta fungovat bude, zkus to nakódovat, ať svítí a potom zapnout hlavní světla a směrovku doprava. Pokud budou svítit oba LED pásky stejně pohasnutě, je to OK. Pokud bude ten na straně kde bliká směrovka svítit méně, tak to funguje špatně.
V Caristě někde myslím i je nastavení intenzity těch pásků, problém je, že pokud to snížíš, tak denní přestanou plnit svou funkci, naopak, pokud to zůstane, tak oslňují. Možná to zkusit otestovat a pak napsat na podporu Caristy...

 

EDIT: Teď se dívám, že je tam nová položka:

image.thumb.png.b7ff07b2ead93740af70f0728d4079a5.png

což by mělo být to co chceš, zadní světla s denními bez osvětlení interiéru, SPZ atd. (Aspoň dle popisu, kdyžtak jestli to zkusíš, dej vědět)

Editováno: , autor: Martab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Martab napsal:

Toto by měla být zpátečka, podle popisu. Ale možná to u tvého auta fungovat bude, zkus to nakódovat, ať svítí a potom zapnout hlavní světla a směrovku doprava. Pokud budou svítit oba LED pásky stejně pohasnutě, je to OK. Pokud bude ten na straně kde bliká směrovka svítit méně, tak to funguje špatně.
V Caristě někde myslím i je nastavení intenzity těch pásků, problém je, že pokud to snížíš, tak denní přestanou plnit svou funkci, naopak, pokud to zůstane, tak oslňují. Možná to zkusit otestovat a pak napsat na podporu Caristy...

 

EDIT: Teď se dívám, že je tam nová položka:

image.thumb.png.b7ff07b2ead93740af70f0728d4079a5.png

což by mělo být to co chceš, zadní světla s denními bez osvětlení interiéru, SPZ atd. (Aspoň dle popisu, kdyžtak jestli to zkusíš, dej vědět)

Screenshot_20181109-194247_Carista(1).thumb.jpg.3392d10b0b16c5fb5d95da9111227a68.jpg

 

Určitě je zo zpátečka? Nemá Fábia 3 jen jednu?

 

Editováno: , autor: pizzamann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám problém na OII, že jsem měl asi starší verzi, kde jsme musel zapnout nějaké pasivní zapnutí alarmu nebo co, protože teď když vypnu zapalování a vyndám klíč, tak po 20s se alarm aktivuje sám od sebe. No a samozřejmě když sedím uvnitř auta, začne houkat, nebo když mám v garáži auto a jdu do něho (není zamčené) po otevření dveří houká zase... A nemůžu najít čím to je, takže teď mám alarm deaktivovaný, protože jinak by pořád koukal jak pitomej... Neřešil jste to někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...