Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

robo76: Nedá. Carista je hračka na přepínání některých, vývojářem vybraných, předem daných hodnot. Není to komplexní nástroj na kódování.

 

Servis je jistota, ale není nezbytný. Mě třeba před časem dokódovával klíč Ferda25. Jestli to máš do Strakonic daleko, určitě se najde někdo blíž. Stačí hodit dotaz do patřičné sekce tvého vozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Carista 3.8 beta 13

Octavia 3 FL 2017 2.0 DSG LED

 

Zrušení start/stop

Disable auto start/stop system (method A) =  YES (12.1V LIMIT)

Default NO (7.6V LIMIT)

--------------------------

- metoda A, 12,1V

- funkční, tlačítko zhasnuté, infotainment píše nedostupnost z důvody vysoké potřeby energie pro vozidlo, na multidotu se při zastavení zobrazí přeškrtnutý symbol a při jízdě zase mizí. Takže za mě spokojenost.

 

Denní svícení - svit i zadních obrysových a předních parkovacích

Scandinavian DRL: daytime running lights activate taillights (and parking lights for US/Canada) = YES

---------------------------------------

- mám full LED takže v cariste pouze zapnout skandinávský rezim.

- vpředu: normálně při denním svícení svítí silným jasem jen vodorovné pruhy, po zapnutí k nim svítí i parkovací tzn. ty tenké proužky uvnitř svítidel. Automatické zapínání potkávacích světel funguje normálně, vodorovné pruhy pohasnou na 50% a rozsvítí se hlavní LED.

- vzadu: normálně nesvítí nic, po aktivaci červené led obrysových světel a osvětlení SPZ

- Uvnitř: normálně v režimu Auto šlo podle symbolu parkovacích světel poznat, zda automatika přepla z denního na tlumená + parkovací. Nyní po aktivaci vlastně svítí stále parkovací k dennímu takže i symbol v přepínači svítí stále. Dokud není tma, nepoznáte zda svítite denním nebo normálním.

 

Editováno: , autor: schimicz
  • Líbí se mi 2
  • Díky 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Carista 3.8 beta 13

Octavia 3 FL 2017 2.0 DSG LED

 

Nastavení ostřikovačů světlometů

Sekce Other:

Headlight washer activation time = 600 MS

Headlight washer activation delay = 2500 MS

Activate headlight washers once every ... times the windshield washer is used = 1

----------------------------------

V cariste jsem si nastavil

Interval omývání světlometů: každé 1. použití ostřikovačů

Zpoždění: 2500 ms

Délka: 600 ms

 

Pokud normálně krátce stisknu páčku ostřikovače, omývám jen okno.

Pokud držím déle jak 2500ms tak se mi omyjí i světla dvěmi výstřiky 600ms dlouhými.

 

Nastavení zpoždění ostřikovačů okna

--------------------------------------

Normálně když jsem dal ostrikovat tak se nejprve nasucho rozjely stěrače a po chvilce začaly stříkat ostřikovače.

Zkrácením zpoždění na 0ms začnou po stisku páčky hned stříkat ostřikovače na okno a pak jdou stěrače už na mokré okno. 

 

(Přesné názvy položek v Carista doplním do příspěvku za chvíli, nemám teď mobil s androidem a caristou u sebe)

 

Třeba někomu pomůže, vyzkouším další věci a napíšu chování.

Editováno: , autor: schimicz
  • Líbí se mi 2
  • Díky 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, LukášCBR napsal:

[mention=114139]schimicz[/mention]

 Nastavení ostřiků světel mám prakticky stejné, jde mi o nastavení “zpoždění ostřiku předního okna”, které zmiňuješ, ale které nemohu v Caristě najít

 

Ja to tam taky nemam OIII 2015

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...