Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Zdravim, chtěl bych se zeptat zda by mě  někdo mohl napsat postup jak nastavit přes Caristu, když mě svítí led pásek a zapnu k tomu normalní světla tak automaticky pohasne(led pásek) na cca 50%. Chtěl bych aby svítíl pořad na 100%(s normálníma smětlama). 

 

Jak tohle nastavit?

 

auto: Škoda Octavia 3 RS 2015 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Martab napsal:

Hledej něco jako: "Activate DRL with parking lights". Jen doplním že v noci a za deště mohou ty LED pokud svítí na 100% docela oslňovat. To že pak auto nesplňuje homologační požadavky snad psát nemusím :)

Mám tam na vyber tohle, je to ono?

30BE16CB-81B1-4CE3-A960-88FE0E16729B.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Martab napsal:

Toto je jen nastavení jak silně mají svítit. To co hledáš bude ještě níže a mělo by tam být Yes/No možnost.

Teď myslíš co jak má moc svítit? Ty samotné led pásky pri denním svícení? 

 

Jeste tohle mám. 

image.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 2. 2019 na 22:57, Real napsal:

Kterou verzi Caristy máš? Nejde jenom ten START/STOP?

Ve 3.8 beta-26 - Daytime running lights on only when switch is set to AUTO
      *YES* / NO nastavit jde?

Mám to takto, nejde mi přepsat číslo, anebo mám jen kliknout na 12,1V? Ale tam je Yes a u 7,6V je No.Screenshot_20190304-151530_Carista.thumb.jpg.e421712e0a3d692d51b97d2e96b350a3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, prosím o pomoc a nasměrování na správnou sekci. Pokouším se přes Caristu vypnout start stop u Octavie 3 RS FL TDI, ale marně. nastavím 12.1(a vlastně i jiné hodnoty), ale start stop stále funguje. (u benzinove RS před FL žádný problém) nejsem schopný na fóru najít vlákno ke by se to řešilo .... Trochu se bojím metody B a C, protože netuším co dělají, auto není moje a nechci nastavit nějakou kravinu. Děkuji moc za link na správnou sekci nebo za nápad. 

Editováno: , autor: Ladacz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když ti to nabízí i metody B a C, tak je vyzkoušej ne? Vše co jsem přes Caristu kdy nastavil, tak šlo stejným způsobem vrátit zpět, zbytečné strachy. Mě také nejde přes Caristu SSS vypnout, tak jsem ho vypnul hardwarovou metodou. Můžeš to zkusit také, je to ta nejjednodušší cesta. 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=31709]jarojetu[/mention],Pro Karoqa to Carista nabízí(mám to už  ale od výroby), je tam asi 5 kroků aktivace, ale třeba 2 krok mám vypnutý a vše ostatní povoleny,podle Caristy.
Dekuji - zajímavé info. Já to nenašel ani v těch sample možnostech na jejich webu...ale to je jen sample.

Kdyby náhodou měl někdo supa a caristu můžete sem nahodit screeny.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...