Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

V 2. 5. 2019 na 19:19, puli napsal:

Prosím o pomoc octavia 3/2014 udělal jsem led,star-stop,logo,mlhovky, proste vše funguje ale jak jsem dal nové téma 3 na rádiu columbus  tak se to seklo pouze logo na rádiu a nic nefunguje ,už jsem vyzkoušel rádio vyndat ,baterku vyndat a furt jenom logo .pres caristu jsem dal vše původní a nic použil jsem verzi novou i jinou a nic . Existuje vůbec nějakého restart rádia .

Zdravím vyriešil si tento problém lebo mne sa stalo to iste a neviem co teraz .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o pomoc octavia 3/2014 udělal jsem led,star-stop,logo,mlhovky, proste vše funguje ale jak jsem dal nové téma 3 na rádiu columbus  tak se to seklo pouze logo na rádiu a nic nefunguje ,už jsem vyzkoušel rádio vyndat ,baterku vyndat a furt jenom logo .pres caristu jsem dal vše původní a nic použil jsem verzi novou i jinou a nic . Existuje vůbec nějakého restart rádia .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pyro tebe sa co na fabii II podarilo s caristou rozbehat? Ja som chcel na roomstri hill hold, ale nemam tam tu moznost...

Odoslané z STF-L09 pomocou Tapatalku


HHC nejde ani mne. To mám cez VCDS. Myslím že na Fabii som nič navyše cez Caristu nekodoval
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Bandi888 napsal:

Zdravím vyriešil si tento problém lebo mne sa stalo to iste a neviem co teraz .

Ahoj

Už si to moc nepamatuji takhle sem jezdil asi měsíc myslím ze jinou verzi co podporuje téma jsem vrátil na spatek na původní hodnoty a radši se do toho nehrabu aby to zas neudelalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

I have some experience here. with the old Patcher on the first page didn't show me a single pay, so Carista was locked. with the new patcher https://www.fabtechie.com/change-your-gaming-experience-with-lucky-patcher/ it was two green payouts like pises. if you still have an old cellphone, try to send the app via Bluetooth, it will go So despite this lucky line apk and 3.7 beta44 still showing one pay still try another version of Carista

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povedlo se Vám někomu na OIII FL (r.v. 2019) bez automatických světel rozchodit přisvětlování mlhovkami do zatáček (tj. cornering)?

Používám caristu 4-0-beta18b, ale cornering se mi zatím nepovedlo rozchodit. Dokódovat cornering pomocí caristy jde, ale nic se po aktivaci nestane.

 

Díky za případné tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Zkoušel jsem se prokousat příspěvky, ale nenašel podobný....

Mám problém - Carista mi skončí při skenu možností "customizace" na 3% a vyhodí žádost o volbu výrobce vozu. I když dám moje auto O3 2014 stejně se to vše opakuje a tak pořád dokola.... Diag a čtení kódů jde. Máte to někdo podobně? Zkoušel jsem různé verze, ale neúspěšně 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...