Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

18 hours ago, Slayer6 said:

a podělíš se se mnou o tu správnou verzi? :-) na které ti to jede? Díky.

preinstalovaval jsem to verzi 3.9.3

 

https://uloz.to/file/RDMVIJHQv6C2/carista-3-9-3-apk

 

@LukášCBRtaky bych poprosil o odkaz na tvou verzi a jakou verzí lucky patcheru jsi ho odemknul.

včera jsem nasel jen 4-0-beta18b ale nepodařilo se mi odemknout přes LP 8.5.4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=8132]LukášCBR[/mention]

 

No já bych chtěl právě ty supervykonne bud od Osram LEDriving nebo od Philipse

https://www.nejlepsiautozarovky.cz/led-autozarovky/philips-x-tremeultinon-led-11498xuwx2-p21w-ba15?gclid=Cj0KCQjwo7foBRD8ARIsAHTy2wlgSTzJk4NrvcYXeoGni7SJLZadzgZn-3P1dy1TU83SdBh8PqMI8eAaAhnqEALw_wcB

 

Ani jedny nemají canbus, tak si myslím, že by chybu hlásily.

Mám fólie, tak chci víc světla na couvání [emoji846]

Díky

Petr

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 9. 2019 na 13:25, LukášCBR napsal:

Dnes nakódována další, pro mě, skvělá funkce. Konkrétně odklopení zrcátek až při zapnutí zapalování.

 

Adjustments.thumb.JPG.8d3ad25c7976f14c35d0b73c71378992.JPG

 

Carista po aktualizaci SW nabízí nově kontrolu všech žárovek a jejich přilpadné chybové hlášení.

 

 

 

dnes som to skusal, ale ked mam zamknute auto zrkadla zaklapnute a otvorim auto tak zrkadla si otvoria a hned zavru a potom pri nastartovani sa otvoria. Nevies preco to robi?? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Slayer6 napsal:

... Tak u mě bohužel bezezměny... Carista auto nerozpozná, přeinstalace nepomohla. Zkusil jsem i náhradní telefon s čistým androidem, ale ani tak.... stará, nebo nová verze, nic :(

 

Co máš za adaptér ? Zkoušel si ELM327 Identifier ? Pokud máš jakoukoliv jinou verzi než 1.5, tak ti to nebude fungovat korektně - ELM Identifier musí hlásit toto, pokud tam bude něco v červené barvě, tak máš špatný adaptér...

ELM327 Identifier.jpg

Editováno: , autor: jan.machalik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 10. 2019 na 9:49, Jojo Fábik napsal:

ale tu verziu co pisal lukasCBR 400019 4.0 Beta som nikde nenasiel, by sa mohol podelit, ci to nahodu nepojde pri tej verzii spravne?

Mě to také nefunguje přes 4.0 beta 18b, žádná změna po přepnutí na when ignition is turnet on.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem nově také majitelem vozu Škoda. Zaujala mě možnost dokódovat do auta některé věci. Našel jsem ve skříni ELM327 adaptér (mám jej asi již 4 roky) a zjistil přes ELM327 Identifier, že vyhovuje. Aplikace Carista ve verzi 3.9.6 nenabídla žádnou z možností, o které jsem stál, vyzkoušel jsem tedy Carista 4.0 - beta 5b a přes ní se mi podařilo na Škoda RAPID (MR 2019) aktivovat HHC a vypnout Start&Stop (metoda A). Díky moc za přínosné téma zde na fóru.

Má-li někdo z Brna nebo okolí zájem, může se zastavit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, potřebuju radu. Chci na Fabii výroba 6/2019 Active rozchodit ukazatel teploty oleje. Koupil jsem si na alze ELM327 viz foto. Vše funguje - povedlo se mi změnit 3-blik na 4-blik i zobrazit litry k dotankování. Nicméně v nabídce aplikace Carista mám jen možnost "Allow enabling oil temperature display via MMI" a to vypíše, co je na fotce. Dle diskuze jsem našel, že by zde měla být i možnost : Oil temperature display. Zkusil jsem několik verzí aplikace (3.7.beta48b, 3.7.beta49b, 3.9.2.b, 3.7.1.beta1b, 3.7beta47, 3.8beta10, 3.9.3, 4.0beta18b) od starší po aktuální na google play. Nevíte jestli se nemusí ještě někde něco dalšího povolit , jak napovídá aplikace na fotce? Moc dík za tipy, případně jaké verze Caristy Vám na to fungovali u tohoto ročníku vozu.

 

Screenshot_20191018_162339_com.prizmos.carista.thumb.jpg.4730a4453cba3737d3485064638e5be0.jpgIMG_20191018_070735.thumb.jpg.6d5260bf5c95384d437f10cbd649e66c.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...