Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

V 4. 10. 2019 na 15:56, Slayer6 napsal:

Díky za nabídku.. Bohužel Ostrava. Objednal jsem na Ali nový kus. Dle komentů umí všechny protokoly, tak počkám. Pak dám vědět :) 

Takže můžu potvrdit.... model adaptéru důležitý, dnes dorazil nový kus z Ali a nechalo se nakódovat vše :)... verze Caristy 3.8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

;) jasně... 

Modul je tento Vgate iCar2 ELM327 obd2 Bluetooth scanner elm 327 V2.1 a stačí si vybrat vhodného prodejce (rating, doba dodání atd) a Carista je z webu "ulozto.cz" odemknutá, tedy LP nebyl třeba. Přímý link tu dávat nebudu, neboť warez :) když tak sz.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zkoušel jsem Carista na mém Rapidu 1.2 TSI 63 kW MR 2014, některé funkce jako třeba protočení ručiček jsem zapnul a funguje to. Ale nejde mi rozběhat otevírání oken na dálkové ovládání, ani cornering lights, kde to navíc píše nějakou hlášku s chybou komunikace. Nevíte někdo, kde by mohl být problém? Na vašich Rapidech tyhle dvě věci šly zapnout? Zkoušel jsem to v aktuální verzi aplikace. Díky za odpovědi 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

suppressu - čo sa ti na tom nepačí? Takto je to v poriadku.

Tak jsem zase po nějaké době zčíhnul, co je nového a viděl jsem, že vyšla nová verze Caristy 4.xx . Tak jsem si řekl, že vyzkouším něco, co dříve nešlo. Někdo tady psal, že nakódoval HHC na Rapidu FL. Tak jsem to zkusil a mohu potvrdit, že na Rapidu FL 8/2017 HHC s verzí 4.xx funguje (konkrétně mám verzi 4.00beta27). Totéž jsem vyzkoušel na OIII FL 2/2017 tam bohužel bez úspěchu. HHC stále nejde. Položka v menu je, ale nic to neudělá, stále zůstává na "DISABLED"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 11. 2019 na 21:50, suppressu napsal:

Estevaj s total comanderu som to odinstaloval a nic.... emoji20.png Skusim este raz....vari to uz pojde.


Přesně jak píše cilda1, dvě jsou OK. Zkus ještě použít program SD MAID (doufám, že jsem to napsal dobře), někde ho tady v tématu najdeš, je to na vyčištění zbytků programů a potom znovu nainstalovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...