Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Ahoj, dneska mi přišel Wifi adapter OBD2 ELM 327. A vyskakuje mi tato hláška a nevím co stím? S ostatníma applikacema to komunikuje a zobrazuje data:) Android telefon bohužel nemám. Oktávka by měla být podporovaná. 3. Octavia 5E r. výroby 2013. 

Zapalování bylo zapnuto + jsem měl zavřené dveře. 
Díky za rady. 

IMG_6049.thumb.PNG.a207da898472ef2d22a274d98c47e4bf.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cilda: Mal som nainstalovanych nespocetne mnozstvo, povolene platby...oficialne povolenie od Caristy ako tester, len sa cosi pritrafilo a posledne verzie mi nechce otvorit....a ani za toho si neviem spomenut ktoru som tu mal naistalovanu pred tym a bola a LP mi ju otvoril....preto ta otazka ci nejake zabezpecenie od Caristy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, záměrně se ptám tady a nezakládal kvůli tomu nové téma. Mám asi dva týdny carristu a jejich origo adaptér. Neví někdo jestli chybový kód co mi to najde je nějak použitelný pro aut. servis?

Jde mi o to, že řešíme sporadickou závadu a nikdy se v servisu neprojevila takže nemají relevantní údaje z diagnostiky. Teď se projevila, tak jsem to načetl ale mám pocit, že jim to vůbec nepomůže, zrovna tento chybový kód ani na google nemá moc informací a nebo je někde na internetu seznam a popis chybových kódů? Asi ne, že?
25f459d7d824da060f10f40da581e812.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cilda1...tak už mi to jede.verze 3.8.9 .vždy přes LP..N1 a N2 v pohodě a jak jsem zapnul Caristu,tak pořád zámek.Měl jsem za to,že když to přejedu přes LP tak to bude hned odblokované,tak jako třeba u PC her kde stačilo nahrát crack,ale nevěděl jsem že když zmáčknu zámek u caristy naskočí okno od LP kde to jen potvrdím a už to bude OK..... :-) ...Nojo jako vždy problém mezi židlí a PC :-)....děkuji za info jak to rozchodit.

Už jsem na své octavii 2 r.v 2007 zapnul cornering a teď ještě chci zapnout přetočení ručiček,ale zatím tuto položku nemohu najít.....ani na Passatu B7 r.v 2011,ale to asi bude adaptérem ELM 327..asi mám starý kus

 

Screenshot_2019-11-22-09-34-01.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem po delší době updatovat Caristu na nejnovější verzi 4.0 b27 a všechny fce pro Rapid 2013 tam jsou a fungují. V minulosti v nových verzích vždy něco chybělo, takže jsem používal 3.5 b15. Carista odemknutá je, jen při každém otevření apk i každé položky ke změnění to vyhodí hlášku, že je potřeba udělat update na novější verzi, což mě hodí na Google play a tam je samosebou teprve verze 3.9.8.. Hláška o update jde nějak odstranit, dělám něco při instalaci a odemknutí přes LP špatně? Nebo to máte taky tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim pani,

tak dnes som otestoval na mojej O III, MR2020 nakodovat nejake veci. Pouzity program Carista 4.0 beta27 samozrejme cez LP.

Start/Stop som vcera vypol. Dnes rano cestou do prace OK, motor sa nevypol. Ale poobede cestou z prace SS fungoval. Tak neviem co sa stalo. Uvidim zajtra. Este doplnim ze som to vypol este cez starsiu verziu 3.8 beta 10.

 

Ale teraz k 4.0 beta27. . .

Pretocenie ruciciek - funguje

Lap Timer - funguje

Zobrazenie nastavenia ventilatora v rezime Auto - funguje

Rozpoznavanie znaciek - funguje, len nie celkom presne kedze nemam navigaciu, (mam kameru na LINE ASSIST, radio Bolero)

toto su tie pozitivne spravy

a teraz negativa . . .

Odklopenie zrkadiel az po zapnuti zapalovania - nefunkcne, po zamknuti sa sklopia, potom po odomknuti sa odklopia a po dalsom zamknuti uz nereaguju

Sklopenie spolujazdcovho zrkadla pri zaradeni spiatocky - bez reakcie, nefunkcne

Zavretie okien pri dazdi - nefunkcne :(

Automaticke prepinanie dialkovych svetiel - bez reakcie, (mam FULL LED) a ani sa neobjavila polozka v nastaveniach auta :(

Corner - bez reakcie, neskusal som tu druhu moznost co je v bete hned pod ponukou corner ako alternative

Dodatocne zotretie kvapiek po ostreku celneho skla - nefunkcne

Potvrdenie zamknutia auta kratkym zatrubenim - nefunkcne aj ked v menu nastavenia auta na radiu pribudla moznost potvrdenia zamknutia zatrubenim, ale auto netrubi :(

Aktivacia alarmu - funkcne tak na 50%, auto po zamknuti a nasledne po 30s som otvoril dvere cez otvorene okno a auto zacalo blikat smerovkami ale bez trubenia :(

 

tak zatial tolko..

ak ma niekto nejake napady, sem s nimi :)

Editováno: , autor: Tinno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Martab napsal:

K tomu alarmu a troubení při zamykání, někde je tam ještě možnost, aby k tomu auto používalo klakson, standardně se snaží použít troubu alarmu, který ale v autě není.

ano to som si vsimol a aj som to prepol na HORN, aj tak to len blika a netrubi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim pani,
tak dnes som otestoval na mojej O III, MR2020 nakodovat nejake veci. Pouzity program Carista 4.0 beta27 samozrejme cez LP.
Start/Stop som vcera vypol. Dnes rano cestou do prace OK, motor sa nevypol. Ale poobede cestou z prace SS fungoval. Tak neviem co sa stalo. Uvidim zajtra. Este doplnim ze som to vypol este cez starsiu verziu 3.8 beta 10.
 
Ale teraz k 4.0 beta27. . .
Pretocenie ruciciek - funguje
Lap Timer - funguje
Zobrazenie nastavenia ventilatora v rezime Auto - funguje
Rozpoznavanie znaciek - funguje, len nie celkom presne kedze nemam navigaciu, (mam kameru na LINE ASSIST, radio Bolero)
toto su tie pozitivne spravy
a teraz negativa . . .
Odklopenie zrkadiel az po zapnuti zapalovania - nefunkcne, po zamknuti sa sklopia, potom po odomknuti sa odklopia a po dalsom zamknuti uz nereaguju
Sklopenie spolujazdcovho zrkadla pri zaradeni spiatocky - bez reakcie, nefunkcne
Zavretie okien pri dazdi - nefunkcne :(
Automaticke prepinanie dialkovych svetiel - bez reakcie, (mam FULL LED) a ani sa neobjavila polozka v nastaveniach auta :(
Corner - bez reakcie, neskusal som tu druhu moznost co je v bete hned pod ponukou corner ako alternative
Dodatocne zotretie kvapiek po ostreku celneho skla - nefunkcne
Potvrdenie zamknutia auta kratkym zatrubenim - nefunkcne aj ked v menu nastavenia auta na radiu pribudla moznost potvrdenia zamknutia zatrubenim, ale auto netrubi :(
Aktivacia alarmu - funkcne tak na 50%, auto po zamknuti a nasledne po 30s som otvoril dvere cez otvorene okno a auto zacalo blikat smerovkami ale bez trubenia :(
 
tak zatial tolko..
ak ma niekto nejake napady, sem s nimi :)


Alarm řeším s vývojaři už přes rok a stále nehouká. Zdá se, že nechápou oč mi jde. Posílal jsem jim videa z YT a nedaří se jim to. Uvidíme časem.

Odklopení zrcátek až po startu je na mé O3Fl 02/2017 plně funkční. Používám ho už přes měsíc a bez jakékoliv chyby.

Zamknutí pomocí houkačky mám také funkční, ale díky mým pozdním příjezdům jsem to deaktivoval, bylo to hodně hlasité.

Sklopení zrcátka při couvání - máš ovladač ovládání zrcátek v poloze “R”?

Corner jsem dokódoval kolegům na jejich autech. Konkrétně Fabia, Rapid a Kodiaq.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezkou sobotu pánové. Jdu si k vám pro řadu, tak mě prosím neukamenujte.;-) Pořídil jsem si bluetooth adaptér na kódování na své O3. Dnes jsem vyměnil osvětlení SPZ a samozřejmě to chce nakodovat. Zkoušel jsem stáhnout Caristu i Lucky patcher, ale asi dělám něco špatně a nemůžu cracknutou Caristu rozchodit. Mohl by mi někdo poradit, jakou nejnovější verzi Caristy a Patcheru stáhnout a kde? Prostě pomoct to rozchodit a pod čím přesně povolim to led SPZ? Děkuji... když tak fb: Petr Presley

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nedaří se mi nainstalovat jiná verze Caristy, než 4.0 beta18b. Je to první verze, kterou jsem nainstaloval do telefonu, podařila se mi zazáplatovat pres Lucky patcher a fungovala. Zkoušel jsem pak verze 4.0 beta27, 4.0 beta30 a 4.1 beta1 a ani jedna mi nejde zazáplatovat. Zkoušel jsem i odinstalace přes SD maid, ale bez výsledku. Pokud pak zkusím nainstalovat zpět původní verzi 4.0 beta 18, tak záplatování funguje (N1,N5) a aplikace je funkční. Lucky patcher mám aktuální i stažené záplaty. Telefon Xiaomi Redmi 7. Při instalaci postupu podle návodu. Nemá někdo radu co s tím ještě udělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...