Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

V 2. 10. 2019 na 15:46, LukášCBR napsal:

 


Spíše jsem to myslel tak, že můžěs nastavit zdroj (led, žárovka), aby ti nehlásila daná osazená pozice chybu.

IMG_1643.JPG

 

Prosím tě to jak je na obrázku más takto nastavené v autě??Jde mi o to co mám nastavit na blinkry když mám led?Co je to inside v blinkrech??

Editováno: , autor: Ondřej Kubát
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čao kluci, tak mi to nedalo a jako vlastník dvou ELM 327 (1x verze 2.1 a 1x verze 1.5) jsem se rozhodl, že zkusím i něco jiného, než Torque Pro. Podle vašich instrukcí jsem stáhnul Caristu (poprvé tu odemknutou a posléze i origo appku z GP). Pro prvotní ověření jsem obě ELMky projel identifierem a 1.5 prošla bez chyby a 2.1 byla horší, no. 

No, jenže tady nastává ten zásadní problém. Nefunguje ani jedna ELMka. Připojit se připojí, ale když zkusím dát projetí chyb, po pár vteřinách to napíše 0 (min. 1 tam je - 100%). Pokud zkusím dát "customize", ve 3% načítání to po mě chce výrobce a r. v. vozidla a když to tam zadám, takto vyhodí chybu, že auto není podporováno (jen tak pro okraj, jedná se o Škodu Rapid 2013). Je možné, že i když je ten test bez chyb, že to přesto může být tou diagnostikou? 

IMG_20191204_202918.jpg

Screenshot_20191204_200714_com.applagapp.elm327identifier.jpg

Screenshot_20191204_200451_com.applagapp.elm327identifier.jpg

Screenshot_20191204_200756_com.prizmos.carista.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute, kupil som si vgate icar pro a chcem vediet ked zapojim do auta sparujem s fonom ci je potrebne mat aj zapnuty internet alebo netreba. Aplikacie mam naistalovane rozne, je este nejaka dobra apka na vsetky auta ? Este som s tym nediagnostikoval, tak preto taka blba otazka. Diky

Editováno: , autor: Slojmo500
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat, zda tady někdo používá variantu originálního adaptéru Carista spolu s iPhonem?

Zkoušel jsem připojení skrze WiFi i BT a ani jedno nebylo úspěšné.

Pokud vím, je Carista adapter pouze jeden pro iOs i Android, takže jsem teď z toho lehce zmatený.

Jak se uživatelé iPhonů připojují v případě, že mají originální adapter?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem to u kamaráda a šlo to, akorát teda nevím, že má carista origo WiFi, všechno jsem paroval jen přes BT
Postup default. Vyhledat dostupná zařízení, a spárovat. Samozřejmě musí být už spárovaný tel mimo dosah, nebo vypnuté BT protože jak adaptér zapojis, hned se spojí se spárovaným tel. a další už to nevezme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau lidi,

 technický dotaz: umí Carista nakódovat LED osvětlení SPZ? Auto mi začalo hlásit chybu osvětlení SPZ a když jsem vyndal lampičku ze dveří tak se mi rozsypala v ruce - tak že bych zrovna koupil nové LEDkové lampičky... Nechce se mi kvůli tomu lítat po servisech. Yeti 2014 (facelift)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tema aplikacie Carly je trosku mrtva, tak tam tiez mrknite, nech zdielame skusenosti.

Opat vam prinasam novsiu verziu 41.28.

Viaceri davate ledky do SPZ, ak to nejde cez Caristu, skuste cez Carly.

Ak niekto ma chut a ma kompatibilne radio, moze pre ostatnych vyskusat aktivaciu videa za jazdy.

Este musia na tom popracovat, sice niekedy jazdim sviznejsie, ale olej teplotu povrchu slnka asi nedosahuje [emoji86]

Diskusiu k appke prosim viest v jej teme! Diky.

https://uloz.to/file/SHxkNcQWHIle/bfjyh4765nfd-zipCarly_41.28_01.jpgCarly_41.28_02.jpgCarly_41.28_03.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Panové, tak jsem zkoušel upgradovat na novejší verze.

Zkoušel jsem verze Caristy 4.0 b27, 4.0 b30, 4.1 b1 vše poléčené nejnovejším LP 8.6.3 s nainstalovanýma serverama a updatem záplat a nic se mi nepodařilo odemknout.

Mezi instalacema vždy promáznuté SD maind.

Zkusil jsem to i na druhém mobilu, kde žádná Carista ješte nebyla instalovaná, tak dělám asi něco špatně, protože už nevím, v čem by mohla být chyba.

 

Někdo nějaký nápad, co zkusit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...