Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Zdravím dnes jsem zkusil caristu a vůbec mi to nejde ?. Dělám to podle videa na str. 48 a pořád se mi ukazuje okno z obrázku. Test podle všeho dobrý. Zkoušel jsem to i na svém Huawei P30 s Android 10 a na Huawei p8 lite 6.0 a na obou to samé. ? Edit: Máme rapida koupeneho 2019 a Leon 1p 2005 obě auta a oba telefony stejné hlášky. 

Screenshot_20200123_201044_com.prizmos.carista.jpg

Editováno: , autor: Lukas Adi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem přes Caristu aktivovat sklápění zrcátek při zpátečce (Karoq, 5/2019, bez el. sedadel, dig. cocpit).

Nastavil jsem:

Menu for lowering passenger-side mirror when in reverse gear na YES

Allow lowering passenger-side mirror when in reverse gear na YES

Lower passenger-side mirror when in reverse gear na YES

V infotainmentu jsem volbu sklápění zrcátek zatrhl.

Stále se mi to ale nepodařilo rozchodit. Dělám něco špatně nebo to auto prostě neumí?

 

Dále se mi nepodařilo aktivovat volbu Ambient temperature display. (Předpokládám, že se jedná o změny barev displeje, možná se ale pletu). Při 25% vyskočila chybová hláška. Tady předpokládám, že to auto neumí.

 

Ještě mi dovolte se zeptat, jestli je k něčemu využitelná volba Developer menu screen in MMI via holding MENU for - 10 seconds (req. Discover Pro). To jsem se neodvážil aktivovat, abych něco nepodrbal.

 

Dík za reakce.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Zkusil jsem si při zařazené zpátečce (volič nastavený na R) sklopit pravé zrcátko. Poté jsem se zkusil rozjet dopředu se (páčka k seřizování zrcátek byla nastavena na R). Nic ...

2. To stejné jako "1", jen jsem před rozjezdem dopředu přesunul páčku k seřizování zrcátek do středové polohy mezi "L" a "R". Také bez výsledku ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 1. 2020 na 20:32, cilda1 napsal:

Stabilní verze z GP,  4.0.3 a 4.0.4 ,použít LP,nevyzkoušeno.

carista.403099.apkNení k dispozici carista.404099.apkNení k dispozici

 

Omlouváme se, ale vyskytl se problém.

Tato příloha není k dispozici. Možná byla odstraněna nebo osoba, která jí sdílela nemusí mít oprávnění k jejímu sdílení na toto umístění.

Chybový kód: 2C171/1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Carista 4.1-beta 6 + LP bez problémů.

Dnes konečně nastaveno rozsvícení zadních obrysových světel při denním svícení bez použití Scandinavian modu.

Octavia 3 2017 FL, full-led

Use left inner taillight as daytime running light

Use right inner taillight as daytime running light

 

Takže svítí vepředu bílé proužky bez těch řas jako při normálním denním svícení.

Vzadu svítí jen červené koncové, nesvítí osvětlení RZ.

Na ovladači světel v poloze AUTO se rozsvěcuje symbol obrysových světel podle toho zda svítí či nesvítí potkávací světla.

Při Scandinavian DRL svitily vepředu i řasy, vzadu osvětlení RZ a na ovladači symbol svítil trvale bez ohledu na to zda automatika zapla tlumené.

 

Třeba tenhle tip někdo použije.

20200201_151220.jpg

Editováno: , autor: schimicz
  • Líbí se mi 2
  • Díky 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...