Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

zdravim. Premyslim o koupi carisy mam superba 2 v zadu byli ledky z l&c ale sli pryc ledky dosvitily a nevypadalo to dobre pujde tam nastavit aby klasicke zarovkove pozicky svitily vic? zda se mi ze sviti celkem malo po prehozeni klasickych svetel :D

Editováno: , autor: Luke541
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, potřeboval bych poradit, jak aktivovat Teardrop - dodatečné setření předního okna po originálním ostřiku spojeným s trojnásobným setřením skla.

V Caristě by to mělo být uvedeno pod názvem "Allow additional tear wipe after windshield washer use" ale nevím, která verze Caristy to umí na Rapidu zprovoznit. Vyzkoušel jsem asi 10 různých verzí včetně Beta verzí a nemohu najít. Případně prosím o informaci, zda tuto funkci Rapid MR 2018 podporuje.

Velice děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 3. 2020 na 17:02, ovi napsal:

Přátelé, potřeboval bych poradit, jak aktivovat Teardrop - dodatečné setření předního okna po originálním ostřiku spojeným s trojnásobným setřením skla.

V Caristě by to mělo být uvedeno pod názvem "Allow additional tear wipe after windshield washer use" ale nevím, která verze Caristy to umí na Rapidu zprovoznit. Vyzkoušel jsem asi 10 různých verzí včetně Beta verzí a nemohu najít. Případně prosím o informaci, zda tuto funkci Rapid MR 2018 podporuje.

Velice děkuji za odpovědi.

Vzhledem k tomu, že jsem dosud nedostal odpověď, dovoluji si svůj příspěvek citovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...