Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

23 hours ago, Wjencik said:

Tak sa mi Rozpoznavanie znaciek podarilo aktivovat aj na mojom Karoqu ( zatial este nevyskusane, kvoli zakazu vychadzania) cez Caristu 4.0 beta 5. Kedze som uz vela precital na roznych forach u mna to vyzera nasledovane: Funkcia rozpoznavania znacek je v Maxidote a teda aj v infotaimente ako polozka pri zdruzenych pristrojoch, cize to nemam ako Asistenta medzi asistentami a teda neviem si nastavit ani upozornenie pri prekroceni rychlosti. Je to specificke nastavenie iba pre karoq ako tu funkciu mate zobrazenu vy? Viete si nastavit na karoqu aj oznamenie pri prekroceni rychlosti podla aktualnej znacky?

Carista TSR.jpg

Tak uz aj odskusane, Bohuzial cez caristu to funguje iba ciastocne. Nakolko mam aj navigaciu vsimol som si ze v navigacii uz znacky neukazuje a v casti vozidlo je hlaska citanie znaciek obmedzene. Nakolko mam iba caristu nerobil to niekto cez caristu tak aby mu to zobrazovalo aj "Dynamic road sign display" cize ako asistenta v menu. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen pro info pro začínající, jako jsem byl já. Nechtěl jsem "warezove"  obcházet platbu, tak jsem si stáhnul caristu v 4.0.6 a zaplatil týdenní pro verzi. Na Karoqa MR 2020 má ale minimum funkcí na úpravu, fakt skoro nic. Takže nedoporučuji. Sám jsem vytáhnul starý android a nainstaloval nějakou beta verzi doporučovanou zde a spolu s lucky patcherem to běhá super. Takže tímto děkuji a varuju ostatní, protože i těch 30 Kč je škoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já chtěl hlavně možnost zamčení s běžícím motorem. Takže to a pak jsem vypnul upozornění na nezapnuty pás, otáčky ventilátoru při nastavení auto, off road režim, množství k dotankovani a to je asi vše. Mám Karoqa MR 2020 1.5 TSI dsg style

Editováno: , autor: PavelB1011
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen pro info pro začínající, jako jsem byl já. Nechtěl jsem "warezove"  obcházet platbu, tak jsem si stáhnul caristu v 4.0.6 a zaplatil týdenní pro verzi. Na Karoqa MR 2020 má ale minimum funkcí na úpravu, fakt skoro nic. Takže nedoporučuji. Sám jsem vytáhnul starý android a nainstaloval nějakou beta verzi doporučovanou zde a spolu s lucky patcherem to běhá super. Takže tímto děkuji a varuju ostatní, protože i těch 30 Kč je škoda

Jak to, že Pro verze 4.0.6 nezvládne to, co ti zvládla beta 4.0.5?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Martab napsal:

Beta má vždy více možností než "oficiální" verze z GP.

To samozřejmě chápu, ale připadá mi nefér od vývojářů, že na svých stránkách, konkrétně pro Karoqa, nabízí mnohem více možností optimalizace, než pak ve skutečnosti v appce je. A třeba inzerované vypnutí start-stopu je zcela jistě jedno z hlavních lákadel a ani to v aktuální oficiální verzi nebylo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja napriklad mam problem v origo verzii 4.05 nemam ani moznost vypnut start/stop, chcel som zapnut automaticke dialkove ani to, taktiez nemam ani moznost zatvarania kufra z miesta vodica no hruza des.  kodiak 2020 dsg, napisal som cariste o zaradenia do beta tak mi neviem ktoru verziu start/stop uz ma vsebe no po zaaktiovavani to nefungovalo. vcera vecer mi prisla nova beta 4.10 este som nestihol vyskusat no podla popisu novych  funkcii tam nebude ani startstop ani svetla automaticke dialkove ani citanie znaciek a ani kufor :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, ovi napsal:

Potřeboval bych aktivovat řasy ve světlech. Která Carista tuto funkci umožní aktivovat.

Děkuji za odpověď

Pro jaký model? Pro Octavii III to carista pravděpodobně umí jen jako součást skandinávského DRL (tzn. ještě s rozsvícením zadních světel a osvětlení SPZ a interiéru).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...