Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Myslíš opravu osvětlení přepínače světel? A to vypnutí druhé mlhovky (uvedení do původního stavu) jsi dělal kterou verzi Caristy. Taky jsem se pokoušel zapnout pravou mlhovku a nesvítily, ani, když jsem tam dal žárovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, problémy, které popisuješ mám taky. Jen prosím napiš, kterou verzi jsi provedl návrat. Píšeš, že poslední. Ale jaké má označení? A co myslíš, První ze dvou kroků?

Děkuji za odpověď

Editováno: , autor: ovi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@David Š.

Bohužel nepomohlo. Po připojení Caristy jsem měl PZ mlhovku již vypnutou.

V prvém kroku byly dvě záložky pro vypnutí. Zvolil jsem tu druhou a potvrdil.

Ve druhém kroku byla funkce rovněž vypnutá ale zde nebyly dvě záložky pro vypnutí a tak jsem ponechal vypnuto.

Takže nadále podsvícení a kontrolka tlumených světel nesviti. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, JozefN17 napsal:

Ahojte, mám problémy s inštaláciou Caristy do smartfónu. Mám Galaxy S10+ a žiada verzia mi nejde nainštalovať. Viete mi s tým niekto pomôcť? 

 

Vopred ďakujem.

Mám ten stejný problém se stejným telefonem ... Zadám výrobce vozu ročník a konec :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Libac napsal:

Mám ten stejný problém se stejným telefonem ... Zadám výrobce vozu ročník a konec :/

 

Podarilo sa mi to konečne rozchodiť. Potrebná verzia Carstia - 5.1 beta-2 a LP 8.7.8. Krásne sa to dá urobiť podľa návodu na prvej stránke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Libac napsal:

Ahoj, kúpil si nesprávny adaptér.

 

Podľa popisu je to verzia 2.1 a ty potrebuješ verziu 1.5 (majú ho v ponuke - čítaj popis produktu).

  • Díky 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 5. 2020 na 16:57, Vladimír Petráš napsal:

Vzhladom na to ze sa zacina pouzivat subor APKS spravil som novy postup instalacie. Zahrna aj nastavenia MIUI.

To ze je potrebne stiahnut LuckyPatcher tam nie je, snad je to kazdemu jasne: https://www.luckypatchers.com/download/

 

Dufam ze to tu uz nie je, ja som to nepostrehol :)

 

Carista postup.pdf 2 MB · 137 stažení

Ahoj,

konečně jsem přešel z verze 4.1b17 na 5.1b3 dle výše popsaného postupu (Carista postup.pdf).

Díky Vladimíre :-)

Jenže jaksi není co platit :-) pomocí LP. Carista má v této beta verzi 3 všechny funkce odemčené.

Takže jsem ten poslední krok s LP ani nemohl udělat. A Carista funguje, lze modifikovat funkce.

A nebo jsem udělal něco špatně?

A opravdu zmizela z menu Caristy nastavení surround zvuku, která jde udělat verzí 4.1b17

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 6. 2020 na 12:56, Ferio napsal:

Zdravim skusal som si aktivovat otvaranie/zatvaranie okien dialkovym a funguje mi iba zatvaranie okna, ked pri otvarani ona podrzim tlacitko tak sa nic nedeje, kde moze byt problem

mam aktivovane aj bliknutie pri zavreti a vsetko funguje jak ma....Skusil by som to este raz. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skusal som aj to bliknutie to nefunguje ale to mi je jedno lebo to nepotrebujem, skor to otvaranie by sa hodilo.

 

skusal som to vypnut cez verziu s ktorou som to zapinal a skusal som to potom odznova zapnut v nejakej inej verzii no budem sa s tym musiet asi viac pohrat. obidve steps povolene a nic divne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...