Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Cez Caristu si viem zapnut to ovladanie aj cez Infotainment cize to mi je k nicomu, skusal som inu verziu ked dobre pamatam 4.1. beta 17 tam som to znova vypol zapol skusil povolit iba otvaranie, iba 1 step iba 2 step atd asi vsetky moznosti :D,

 

napisal som email do caristy tak uvidim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar borci

Tak jsem si po letech na moji/vlastne uz 1rok manzelky/ F3 Stylle MR2016 radio swing taky neco dokodoval.Nechápu že sem to neměl dávno.

start stop metoda A funkční

lap timer - funkční

množství dotankovat -funkční

světla vzadu spolu s DDR -funkční

asisten rozjezdu dk.- funkční supr funkce

croner-funkční

protočení ručiček-funkční

potkavačky off při ruční-funkční

Ledky v osvetlení SPZ-vypnutí kontroly

nejaké loga na infotejmentu,VRC-pekne,ted  mám montecarlo-funkční

stahováni řidičova okna -funkční jak-kdy/asi podle počasí/

 

jde neco dalšího? vše staršími  odemknutými verzemi.Po kratším zápasení jsem přes LP odemknul 5.1.beta6-tam ty loga.

Je tam plno nových funkcí -chtělo by to tady zase hromadně přeložit vše .Jinak všem  díky za Vaši práci.

 

 

 

Editováno: , autor: maty307
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim takze moj problem s otvaranim okna cez dialkove som popisal cariste cez email a prisla odpoved ze ak auto ma dojazdoe otvaranie iba na jednom okne nie na vsetkych alebo podobne tak to moze sposobovat problemy ze to nebude fungovat spravne.

 

Stretol sa s tym este niekto kto ma Rapida?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

překlad Caristy bych taky uvítal a tak jsem udělal komplet opis Caristy ver. 5.1 beta 6. (Rapid 2019) Tak kdyby se to někdo pokusil přeložit, dospal to do wordu a dal to sem pro všechny ke stažení. (mohl jsme zkusit i překlad, ale z překladače na googlu by to asi nebylo ono)

Jinak už dříve jsem zkoušel dokódovat asistenta rozjezdu do kopce a funkční. S touto verzí 5.1 jsem zkoušel otevírání okna řidiče dálkáčem a funguje mi jen zavření okna při zamykání (mám aktivované i otevření, při odemknutí ale nic se neděje). Dále pak aktivováno množství paliva na dotankování, ale místo ukazovaných 15l jsem takoval 20l - možná je potřeba nějaké kalibrace při delším používaní(?).

Škoda Rapid 2019 - Carista.ver.5.1.beta-6 EN.docx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 6. 2020 na 11:51, zdenek406 napsal:

Ahoj,

překlad Caristy bych taky uvítal a tak jsem udělal komplet opis Caristy ver. 5.1 beta 6. (Rapid 2019) Tak kdyby se to někdo pokusil přeložit, dospal to do wordu a dal to sem pro všechny ke stažení. (mohl jsme zkusit i překlad, ale z překladače na googlu by to asi nebylo ono)

Jinak už dříve jsem zkoušel dokódovat asistenta rozjezdu do kopce a funkční. S touto verzí 5.1 jsem zkoušel otevírání okna řidiče dálkáčem a funguje mi jen zavření okna při zamykání (mám aktivované i otevření, při odemknutí ale nic se neděje). Dále pak aktivováno množství paliva na dotankování, ale místo ukazovaných 15l jsem takoval 20l - možná je potřeba nějaké kalibrace při delším používaní(?).

Škoda Rapid 2019 - Carista.ver.5.1.beta-6 EN.docx 24 kB · 26 stažení

Ahoj,

ohledně ukazatele množství paliva na dotankování.

Vysledoval jsem, že se hodnota na displeji mění po 5-ti litrech. Čili: 5, 10, 15 atd.

Octavia III, facelift, 2018

Takže přesnost nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si naopak myslím ,že to ukazuje celkem solidně, nato že údaj se bere zřejmě z výšky hladiny plováku v nádrži . Si představ že přibude jenom litr-dva na ploše nádrže o kolik se zvedne hladina 1-2mm.Pro mně dostačující,abych vědel kolik mám nalít Vifu před tankováním. Ps.našel by se někdo, kdo přeloží tu verzi 5.1b viz výpis výše?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Carista5.1.beta8  apks  pro   V8a a V7 ,přidány další jazykové verze programu.

V8                                                                      V7

Carista.ver.5.1.beta-8.build.510008.apks Carista.ver.5.1.beta-8.build.510008.apks

Screenshot_20200707-191601.jpg

Editováno: , autor: cilda1
  • Líbí se mi 4
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...