Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

V 29. 6. 2020 na 9:43, malé zvíře napsal:

Nevíte někdo kde (pokud vůbec) se dá v Caristě nastavit osvětlení SPZ na LED; případně vypnout hlášení jejich chyb? Včera jsem prolezl snad celou Caristu a nenašel jsem to... Dík :)

 

Mělo by to být v Lights: Bulb Checks

o   Bulb check: licence plate lights (step 1 of 2) --> hodnota DISABLED

o   Bulb check: licence plate lights (step 2 of 2) --> hodnota DISABLED

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 7. 2020 na 7:52, F1DLA napsal:

 

Mělo by to být v Lights: Bulb Checks

o   Bulb check: licence plate lights (step 1 of 2) --> hodnota DISABLED

o   Bulb check: licence plate lights (step 2 of 2) --> hodnota DISABLED

 

Díky, ale tuhle položku tam vůbec nemám. Mám jenom lights:exterior lights, lights:coming & leaving home a lights:něco (teď jsem zapomněl co) a ani v jednom to není.

 

Takže buď to Carista spolu s mým autem (Yeti face, skoro full výbava) neumí, nebo je to v rámci free verze schované...?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 7. 2020 na 8:12, Haski napsal:

Než začnu po roce zkoušet novou verzi, chci poprosit, nevíte jestli se už dá aktivovat na Oct III FL HoldHill, Corner, Coming-leaving..?

 

Ahoj,

HoldHill mi nejde aktivovat,

Corner ano, funguje

Coming-leaving jsem nezkoušel, nepotřebuji

 

Octavia 3 , FL, 9/2018

 

P,S,

Poradí někdo: Xiaomi Redmi Note 3 PRO, kterou verzi Caristy - Arm64 v7 nebo Arm64 v8a

Jsem lehce zmaten, dříve byla jen jedna verze

Asi Arm64 v7 je sázka na jistotu a V8a je až pro novéjší jádra s rozšířenou instrukční sadou?? Nebo jak to je?

Díky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte, 

podařilo se mi rozchodit Caristu 5.1 beta 6... 

mám Rapida MC 2018, podařilo se mi nakódovat asistenta rozjezdu do kopce a zvuk. oznámení při zamknutí/odemknutí přes DO.

Poslední co bych chtěl je protočení ručiček.... Kde to prosím hledat? Půjde to vůbec když mám kessy?

Díky

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Prerov-ak Instruments: Display & Nav > Gauge needle sweep at startup

 

A funguje to aj s kessy, vacsinou sa rucicky pretocia, ale par krat sa mi stalo aj ze sa nepretocili. Pri kluci je to vraj ked rychlo nastartujes, bez toho aby si chvilku pockal v 1.polohe, pri tlacidle ale taka moznost nie je, takze neviem preco. Ale vacsinou to funguje.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes zakoupený adaptér na Alze (už jsem psal do vedlejšího vlákna) a Carista. Vše funkční.

Děkuji sk0d@, že si dal práci a popsal postup rozchození krok za krokem.

Měl bych jen jednu poznámku. Sice je občas první post aktualizovaný, ale nebylo by špatné ho aktualizovat vždy novou verzí Caristy a nebo i třeba nějakým novým postupem. Prokousat se skoro 90 stránkami dá docela zabrat :-) Teď už bych jen potřeboval bližší vysvětlivky k některým funkcím. Ač jsem EN schopný a počítače mě živý tak u některých věcí si na svém autě nejsem úplně jistý co by měli dělat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co já dělám špatně, ale mě se nedaří opět nainstalovat nové verze 5.1b8, b9, b10, resp. je patchnout. Verze bez poléčení běhají dobře a rychle, jak se ale poléčí, apk se seká. A pak po odinstalaci nejde mi nainstalovat ani ověřená 4.1b17, která vždy fungovala jako záchrana. Huawei Nova5 po aktualizaci EMUI 10.1.0.225. LP 8.8.5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vyřešeno. Aktualizace LP na 8.8.6 a už patch zase funguje, takže 5.1b10 běží. Akorát na Rapida 2013 žádná změna.

Nesmazaly se dvě chyby světel, vyskočila hláška o tom, že se má vypnout zapalování a zkusit chybu smazat znovu. Po znovuzapnutí diagnostiky už tam chyby nebyly. Trochu divný postup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...