Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Ladacz napsal:

Ahoj @ondrazbernartic nevím nakolik je golf v stejnej, ale ja rozjezd od kopce na Octavii 2008 1.8 tsi nerozjel.... 

Cauko ja som to skúšal na octavia 3 2014 cez caristu a tiež to nešlo ale kúpil som si carscanner na Google play stalo to asi 3.50 € a cez to som to nakodoval a je tam veľa užitočných vecí a stále to aktualizujú tak môžeš skúsiť. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

pročítal jsem toto forum, a chci se zeptat, jestli jde na O3 2019 FL, halogeny, bez světelného čidla, aktivovat jak Coming, tak Leaving home? Co jsem pochopil, tak Coming home funguje, pokud bliknu před otevřením dveří dálkovými (MANUAL: FLASH HIGH BEAMS TO ACTIVATE). Jak je to ale s Leaving home? Zmátlo mě totiž, že v těch položkách (step 1 a 2) je napsané REQ. AUTO HEADLIGHTS

 

Díky za odpověď,

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 8. 2020 na 18:18, LukášCBR napsal:

Možno nakódovat už funkční “heart beat” neboli pulzování osvětlení startovacího tlačítka v rytmu srdce. 

 Aktivované v 5.1 beta-11 plně funkční 

na FIII 2016 

 

Pulsatingstart/stop button light (step 1 of 2)

      *ENABLED* / DISABLED

 

Pulsating start/stop button light (step 2 of 2)

      *ENABLED* / DISABLED

 

Pulsating interior lights

      *ENABLED* / DISABLED

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 4. 2020 na 17:22, Vladimír Petráš napsal:

Ahoj,

tak dnes som to testoval. Video in motion sa podarilo aktivovat, ale kodovanie nejde. Pise chybu s adapterom ako u ostatnych. Carista funguje bez problemov.

Screenshot_2020-04-14-10-51-05-816_com.iViNi.bmwhatLite.jpg

Screenshot_2020-04-14-10-51-08-479_com.iViNi.bmwhatLite.jpg

 

V 25. 2. 2020 na 21:12, Tinno napsal:

Akurat sa mi nezobrazuje polozka v nastaveniach na radiu (Bolero) aj ked je cez Caristu ta moznost zapnuta

 

Update: uz mam aj Light assist polozku v menu

Ako si to nastavil, mne to nejde... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuješ aktivovat 3 položky  od jaké verze caristy si nevzpomenu 

Hill hold assist (if equipped)

      *ENABLED* / DISABLED  - aktivace 

 

Hill start assist disengagement

      DISABLED / *EARLY* / NORMAL / LATE

                    - jak dlouho má držet 

Hill start assist activation threshold

      5.0       - stupeň náklonu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute. Mám Rapid 2018. Kúpil som si tu diagnostiku ELM 327 . Vyskúšal som ho cez Identifier a je to správny kus. Ak ho ale napojim do auta a dám Customer tak mi nenájde moje auto a vypíše hlášku že auto nie je podporovane. Neviete mi poradiť kde môže byť problém ak je ten adapter dobrý? Ďakujem 

Spoiler

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PRODÁNO: Ahoj Carisťáci, podařilo se mi náhodou získat o kus navíc originálního BT adaptéru CARISTA. Nerozbalený, nepoužitý. Pokud máte někdo z Vás Carisťáků zájem, tak pište PM. Cena 500,- osobně ÚL nebo 600,- poštou.

20200831_082331_min.jpg

Editováno: , autor: vitorli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute. Mám Rapid 2018. Kúpil som si tu diagnostiku ELM 327 . Vyskúšal som ho cez Identifier a je to správny kus. Ak ho ale napojim do auta a dám Customer tak mi nenájde moje auto a vypíše hlášku že auto nie je podporovane. Neviete mi poradiť kde môže byť problém ak je ten adapter dobrý? Ďakujem 

Screenshot_2020-08-30-18-07-51-015_com.prizmos.carista.jpg

Screenshot_2020-08-30-18-06-49-657_com.applagapp.elm327identifier.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute. Mám Rapid 2018. Kúpil som si tu diagnostiku ELM 327 . Vyskúšal som ho cez Identifier a je to správny kus. Ak ho ale napojim do auta a dám Customer tak mi nenájde moje auto a vypíše hlášku že auto nie je podporovane. Neviete mi poradiť kde môže byť problém ak je ten adapter dobrý? Ďakujem 

Screenshot_2020-08-30-18-07-51-015_com.prizmos.carista.jpg

Screenshot_2020-08-30-18-06-49-657_com.applagapp.elm327identifier.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, verze musí být 1.5, pokud se podíváš na horní fialový řádek, tak tam o sobě ELM327 adaptér říká: "I'm an ELM327 v2.1", to už je si myslím špatné a navíc v testech máš zelený řádek 1.4b což si myslím také nemá být. Posílám foto mého funkčního (vlevo) a nefunkčního (vpravo).

ELM327_OK_NOK.jpg

Editováno: , autor: vitorli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, sk0d@ napsal:

3 identicke prispevky a este sa na drzovku dalej pytas ohladom adapterov? Bud taky dobry a ries to v prislusnej teme. Dik.

Áno pýtam sa ďalej pretože si myslím že som v teme. Ak chces pomôcť pomôž ak nie tak tak scroluj dalej. Dik 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...