Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

má někdo zkušenost, jak na O3 FL Full LED dokódovat řasy, aby svítily i s DRL, pomocí Caristy? Mě Carista nabízí toto, což je s poznámkou, že je funkční pouze pro Kodiaq a Karoq. Nerad bych to zkoušel metodou pokus/omyl.

 

Use left "eyelash" as daytime running light (applicable only for Skoda Kodiaq and Karoq)
      ENABLED / *DISABLED*

Left "eyelash" as daytime running lights brightness (applicable only for Skoda Kodiaq and Karoq)
      0.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MichalRr

Screen nemám, ale je tam napsáno  “headlights washer delay” a nastavíš tam interval v ms. Já mám nastaveno 2100ms, tzn. že musím držet páčku ostřiku přes cca 1,5sek. Při krátkém přidržení dojde k ostřiku pouze čelního skla. 

Editováno: , autor: LukášCBR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

mam mesic starej Superb Sportline 2.0 TSI automat a bytostne me stve, ze pokazde, kdyz otevru dvere ridice (nehlede na polohu volice prevodovky ci stav funkce auto hold), se rozsviti vystrazna hlaska Pozor: Motor bezi! a s tim i akusticke varovani.

Lze udelat neco pro to, aby se to pri razanem P nedelo?

Diky, Mira

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V minulosti se tu řešil HHC u O3. Jak to nakonec dopadlo? 

 

Já mám na výběr jen tyto možnosti, přičemž při pokusu o Enable to zařve chybu že není podporováno nebo je potřeba nejprve zapnout jinde. O3 FL 2017.

 

Driver Assist:
Hill hold assist (if equipped)
      ENABLED / *DISABLED*

Hill start assist disengagement
      EARLY / *NORMAL* / LATE
 

Editováno: , autor: Fujitsu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 12. 2020 na 19:32, Fujitsu napsal:

V minulosti se tu řešil HHC u O3. Jak to nakonec dopadlo? 

 

Já mám na výběr jen tyto možnosti, přičemž při pokusu o Enable to zařve chybu že není podporováno nebo je potřeba nejprve zapnout jinde. O3 FL 2017.

 

Driver Assist:
Hill hold assist (if equipped)
      ENABLED / *DISABLED*

Hill start assist disengagement
      EARLY / *NORMAL* / LATE
 

Ahoj, mel jsem podobny problem na svem voze kdy se me nedarilo HHC rozchodit. Nakonec pomohla aktivace pres aplikaci Car Scanner. Snad ti to taky pomuze. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavelbahensky díky za poznatek! 

 

Mezitím jsem si nechal od Ferdy poradit a ověřit přímé kódování pro moji jednotku (25. byte) a pomocí Car Scanneru jsem to nakodoval pomocí dlouhého kódování. Hláška vyskočila stejná jako v Cariste ale kódování se zapsalo a HHC funguje! Stejně tak v menu Car Scanneru je nyní HHC Enabled. Chyba byla teda v Cariste, která pro moji jednotku zobrazovala chybne info. Car Scanner mi sice nenabízí možnost změny hranice, kdy se HHC aktivuje, ale třeba na to časem přijdu... 

 

Ještě pro úplnost, číslo mé jednotky ABS: 5Q0614517AF

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, je někdo schopen tyto chyby, které se nalézají v kategorii central electronic identifikovat, popřípadě navést, kde bych si to mohl najít pro příště sám?  Vůz Škoda Scala 1.0 tsi 81kW. Na palubovce zatím nic nesvítí.  Carista verze  5.4.1.  Moc děkuju. 

Screenshot_20210103-155504.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, bylo toho tu napsáno spousta, spousta rad a všeho, ale rád bych se zeptal, jestli je někde odkaz na nějakou poslední verzi caristy s koncovkou .apk, mám totiž xiaomi a apks mi jaksi radí vypnou MIUI což nechci.

 

Prosím za link. díky moc moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cauko vsetci. Ja sa chcem opytat, ktora verzia Caristy bola v "plnej" verzii a nie beta ? Pretoze akonahle sa pripojim na moje OBD v Cariste vypise mi to hlasku, ze momentalne na moje auto nehladaju beta testerov, kliknem na "ok" a vrati ma to naspat, teda sa vobec ani nemozem pripojit na moje OBD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 12. 2020 na 21:02, miklisek napsal:

Nainstalováno, funkční, u Rapida PQ25 žádné funkce navíc, naštěstí ani neubyly. Jen apka otravuje při každém spuštění skenováním dat auta. Zpamaluje to připojení apky a práci s ní. A byl malý problém s funkčností. Zkoušel jsem zda apka funguje, dělám to vždy na nastavení cyklů blinkru a při nastavení ze 3 na 4 to zahlásilo chybu komunikace s autem a nastavení se seklo na 4 bliknutích a nešlo to změnit. Pomohl až reset auta a apky.

Screenshot_20201215_201227_com.prizmos.carista.thumb.jpg.20b8135a352dfc525c7adf761e35e3f5.jpgScreenshot_20201215_201207_com.prizmos.carista.thumb.jpg.301fbfb63848da8389d83daf73c50c60.jpgScreenshot_20201215_201216_com.prizmos.carista.thumb.jpg.e75d2a31471f6c71b19af2ed21e8ceb8.jpg

Ahoj, poriesil si tu hlasku nejako? Mam s tym ten isty problem, a vlastne pomaly s kazdou jednou verziou. Ale to bude asi aj znackou telefonu - Huawei... 

Editováno: , autor: Peter Piruch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...