Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

Ahoj, prosím vás, funguje vám carista i na jiný vozy?  Octavia 2 mi funguje... Forda jsem zjistil, že nepodporuje (je jiná aplikace, která Fordy s elm 327 bílým kabelem z alzy načte?) 

Dnes jsem zkoušel Opel Vivaro a taky nic tato u Lagunu to na četlo, Berlingo multispace 2018 ne 😣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidičky jak dlouho se vám připojuje Carista k OBD2? Dobrých 5 minut čekám, než mi mobil vůbec moji ELM327 najde. Po dalších 5 minutách připojování mi to napsalo, ať si aktualizuju aplikaci (Ano, měl jsem já hlupák zapnutá data) - Vypl jsem, smazal data a znovu.

 

Dalších 5 minut vyhledávání - našlo - HURÁ!. Kliknu a po dalších 5ti minutách co se aplikace pokoušela připojit (marně se točící klíček) jsem to vzdal a z té promrzlé plechové lednice.

 

Je to normální? Nebo mám zase unikátní problém jenom já? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdarek priatelia.

 

Mam taky mensi problem. Snazim sa nainstalovat caristu cez LP nakolko som menil telefon,ale...

 

Lp mi vyhadzuje (vid foto)... Viete mi niekto poradit co s tym? Pred tym mi slo vsetko ok,preinstaloval som xy verzii...

 

Telefon xiomi redmi note 8t,miui 12

 

 

Ospravedlujem sa ak sa to tu uz preberalo...

Screenshot_2021-04-05-12-17-53-567_ru.KJtjqEij.yFSMxBOOR.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, potřeboval bych poradit. Koupil jsem si bílé OBD ze sunnysoftu a vůbec se mi nedaří připojit k F2 před FL. Závady nenačte žádné, v service můžu udělat jen test, a přes customization mi to napíše, že auto neodpovídá. :( Potřeboval bych hlavně smazat interval z maxika :D

Mám poslední upravenou aplikaci, dveře zavřené, klíček v první poloze.. Když to střčím do konektoru tak to svítí červěně a bliká zeleně.

Díky za rady a nápady, ještě asi půjdu zkusit tu aplikaci na test. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...